Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha két 12-13 éves fiu és lány akik unokatestvérek sokat együtt alszanak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöméknél figyeltem meg. Két lány vagy fiu közt megértem de ebben a korban már szerintem valami van a háttérben. A srácot megfigyeltem sokat bújik a lányhoz,és néha gyanúsan viselkedik. Mit lehetne ilyen esetbe tenni?

2014. júl. 7. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
kérdezz rá!
2014. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
96%

Mikor én voltam ennyi idős akkor nagyon jóban voltam az unokatesómmal, együtt nevelkedtünk fel szinte. A szülők akkor még nem gondoltak semmi rosszra.

Hogy ma már mi a helyzet az ilyen korúakkal nem tudom. Kérdezz rá mindenképp.

2014. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,de egy 12 éves lány és 13 éves fiu együtt aludni szinte minden másnap, meg a szobába vannak bezárkózva jóformán egész nap. Ilyet felhozni elég kényes dolog.
2014. júl. 7. 16:58
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát elég furi... Nem egy egészséges dolog...
2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális. Mi is sokszor aludtunk együtt nagyszülőknél, nyaralások alkalmával, stb. Két lány és egy fiú, 1-2 év van köztünk.
2014. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Bezárkozva teljesen az nem normális. 1 ágyban aludni sem normális. Egyszer nyiss rájuk amikor bent vannak a szobában, és majd kiderül. Ha rákérdezel úgyis tagadni fognak.hívd fel a lányos szülők figyelmét.
2014. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lenne normális? Gyerekek vagy mit gondolsz mit csinálnak??Én is anno együtt aludtam az unokatestvéremmel,lány vagyok,ő meg egy évvel idősebb fiú,a legextrémebb dolog amit csináltunk,hogy a tiltás ellenére x aktákat néztünk.
2014. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi nem normális??? Elment az eszetek?!

Nekem eszembe se jutna az unokatesómmal kezdeni! Hát még egy 12 évesnek! Mit gondolsz szexelnek, vagy mi a fene?

2014. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy túlkapom a dolgokat. A kislány elég őszinte velem, majd rá kérdezek, nem e kisérleteznek a szobába..... A fiu egyébként elég zűrös családból való.

Apja "vállalkozó", drogos,nagybátyja fejbe lőtte magát pár éve karácsony szent este. Barátai nincs egyáltalán, mivel mindig is zárkózott volt. Egyébként gazdag családból való. Ezért is meg a gyanús viselkedése miatt féltem a kislányt. Szerintem elég lesz beszélni a kislánnyal hogy vigyázzon magára. Megbízik bennem,én meg tudom hogy okos.

Csak sajna naív még.

2014. júl. 8. 00:34
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hatalmas bajok vannak az agyadban kérdező.
2014. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!