Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet ignorálni valakik...

Hogyan lehet ignorálni valakiket, akivel muszáj néha találkozni?

Figyelt kérdés

A találkozás viszonylag gyakori, havi 1 alkalomról van szó. Néhány óra, 2-3. Férjem rokonai, kibújni azért nem érdemes, mert akkor vele cirkuszolnak, és azt én sem akarom. Szóval meg kell jelenni, mert amilyen világra szóló balhé lenne, annyit nem ér az egész. Nem teljesen normálisak szerintem, de egy ideig kell csak még elviselni. :)


Valakinek van kitapasztalt módszere, hogy hogy a legjobb viselkedni ilyenkor? Körülbelül a nyuszika esete: ha van rajunk sapka az a baj, ha nincs, abba kötnek bele.


2018. máj. 9. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:
* akikkel
2018. máj. 9. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem muszáj velük néha se találkoznod. Te magad bántod ezzel saját magadat. Egyszerűen hagyd abba.
2018. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Semlegesen es kedvesen. Kerdes ti mentek vagy ok jonnek, vagy elmentek egy harmadik helyre. Ha jonnek hozzad, akkor legyél nagyon elfoglalt haziasszony (mindent egyesevel hozz, ujra es ujra kerdezd meg ki ker valamit, ha valakinek izlik nalam ecseteld hol lattad, talaltad stb. ha szidjak szidd egyutt veluk). Probalj erdeklodve figyelni, bargyu mosollyal.

Es egyik füleden be, másikon ki minden.

Legjobb, ha beszelteted oket, mindig te kerdezz, annyira ismerheted már oket, hogy tudd mire buszkek, mi erdekli oket stb. Kerdezz, kerdezz, bologass.

Ha ok kerdik a velemenyed es nem egyezik az ovekevel es vitazni akarnanak. Egyszeruen mondd, o ez eddig nem jutott eszembe, milyen jo, hogy mondtad, van benne igazsag.

2018. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne találkoznod olyannal, aki nem szimpi? :)


Ne viccelj már!

2018. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy muszáj. Hadd cirkuszoljanak, mégis mit csinálnak? Rád gyújtják a házat? Én nem keseríteném meg a saját életemet pár idiótával, de te tudod.
2018. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, hogy tényleg ignorálom, számomra nem léteznek az ilyen rokonok. Ide nem hívom, hozzá nem megyek, telefonon nem beszélek vele/velük, aztán ennyi.
2018. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hármasnak, nagyon jó ötleteket írtál! Főleg az utolsó, nekem tényleg nem jutott eszembe, hogy ilyet mondjak!
2018. máj. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!