Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek megtehetem, hogy...

Szerintetek megtehetem, hogy nem megyek el talalkozni a testverem parjanak csaladjaval?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a pasival, de a noveremmel nem vagyunk vmi joban, mindig is egy nagy háború volt a kettőnk viszonya. Az út rengeteg időt igénybe venne, nekem pedig sem időm, se kedvem smúzolni idegenekkel, akikhez semmi közöm. A családom ki van akadva, hogy ezzel szégyent hozok råjuk. Nem értem, mièrt nem lehet elfogadni a döntėsemret egyszer az èletben.

19L


2015. febr. 15. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

19 évesen csak van szád, hogy kijelentesd: Nem mész és téma lezárva.

Semmi sem kötelező.

2015. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmondtam ės erre mondjåk, hogy szėgyent hozok råjuk, meg hogy a csalåd érdekeit is nėznem kėne, hogy nőjek fel , ne csak papíron legyek nagykorú.
2015. febr. 15. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mész és kész. Azt gondolnak amit akarnak, az az ő szívük joga, neked meg az, hogy nem haverkodsz, ha nem akarsz. Én is mindig utáltam az ilyen protokoll barátságokat. Mondjuk nincs is sok barátom... :-)
2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Akkor szépen azt mondod, hogy

- akkor szégyellem magam itthon egyedül. Ti meg menjetek, és vagy megmondjátok az igazat, hogy nem akartam menni, vagy azt hazudjátok, hogy lázasan fekszem.

Ne félj a szüleid verziója szerint minimum bárányhimlős vagy marha kergekóros leszel azon az 1 napon.

2015. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ilyenkor félre kellene tenni a haragot, itt nem csak te és a tesodról van szó hanem a komplett családról.

Ezzel rossz befolyást kelthetsz mások felé...a másik család felé. Igaz hogy itt most nem a te barátod családjáról van szó, de vannak az életben köteleségek.

2015. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!