Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, ha egy fiú...

Mit reagálnátok, ha egy fiú osztálytársával akarna találkozni hétvégén a 15 éves kollésgita lányotok?

Figyelt kérdés

(A kérdés nem aktuális, de gondoltam kiírom, mert végül taált valakit, aki elmegy a sráccal hétvégén.)


Egy srác az osztályból írt a közös csoportba, hogy nem akarna-e valaki szombaton elmenni vele fültágítót venni, mert egyedül nem akar menni. Arról a városról van szó, ahova járunk suliba amúgy.(Egy órára a lakhelyemtől)

Eléggé sokat beszéltem róla, szerintem anyám néha sokat gondol bele, szóval szerintem nem azt gondolja, hogy barátok vagyunk az illetővel.



Mi lenne szerintetek anya reakciója, ha aktuális lenne és megkérdezném? És ti mit reagálnátok?


2018. jan. 12. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Huha elmennek vasarolni raadasul napkozben, akinek ez gondot okoz szulokent ott baj van.
2018. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem valami extrém problémás srác, hát menjen, mi ezzel a gond? 1 óra táv sem olyan vészes, ha iskolánál nem gond, vásárlásnál sem...

Mindenfélét kombinálni nem szoktam, nem gondolnám automatikusan, hogy együtt járnak, de ha igen, akkor is vásárolhatnak (ha mást akarnak, azt meg tudják oldani a suli után 5 perccel is, de durva is lenne, ha a 15 éves lány még vásárolni se mehetne, senkivel - mert az semmire nem garancia, hogy megmondja, kivel megy, ha olyan veszettül gyanakodók vagyunk).


De hogy a te édesanyád mit szólna, fogalmam nincs, keveset tudok róla a leírás alapján.

2018. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy nap, napközben elmenne néhány órára egy fiúval? Szerintem ez egyáltalán nem vészes. Még akkor sem, ha nem csak barátok. 15 évesen egy randi a városban normális.

Inkább attól kapnék frászt, ha a fültágítót meghallanám, mert azt nagyon undorítónak és csak buta divatnak találom. Egy ismerősöm (fiatal srác) nemrég volt műtéten, meg kellett plasztikáztatnia a fülcimpáit, mert lógtak a tágító miatt, és már nem akarta mindig hordani. Nagyon ronda ám a kitágult cimpa üresen. De ez egy másik téma...

2018. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én a magam részéről azt mondanám problémának, hogy egész héten nem vagyok otthon erre hétvégén, amikor szeretek otthon ülni elmegyek valakivel. Egyébként neki van barátnője, nekem meg más tetszik. Csak anya ezt nem tudja, mert ha az első dolgot mondanám akkor elkezdene vigasztalni értelmetlenül. A másodikkal meg más baj van, többekközt, hogy ki.(nem a kora mert velem egyidős és ö sem problémás)
2018. jan. 12. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azon a véleményen vagyok, hogy aki elmegy vele (mert különben nem menne el egyedül !!), az segíti abban, hogy testkép módosítást kövessen el =(ami ugyebár a lelki egészség szempontjából vethet fel kérdéseket).
2018. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 12??? 15 évesen napközben egy haverral vasárolni teljesen normális dolog!
2018. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél muternak is egy pirszinget...
2018. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyre simán elengednélek. Igaz, az anyák másképp gondolkodnak, mint az apák.
2018. jan. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"mennyél lányom, de azért te ne lövess piercinget"
2018. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan az a kérdés, hogy találkozhat-e egy 15 éves lány?


Én már általános iskola alsóban átjártam a közelben élő lány ismerősökhöz fiúként és fordítva.

2018. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!