Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az normális, hogy beszél...

Az normális, hogy beszél magában a tíz éves gyerek gta 5közben? Ritkán hallom a másik szobában káromkodni is. És nem én engedem őt gtazni. Én amikor ennyi voltam biztos, hogy n beszéltem magamban és káromkodni se.

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

játék közbe normális

ez olyan mint mikor te is csinálsz valamit, hiába nincs a közeledbe senki, de attól mondasz néha egy monológot

2018. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy játék közben beszél magában, szerintem teljesen normális. Sajnos azt kell mondjam, hogy manapság már az se számít hatalmas meglepetésnek, hogy egy 10 éves fiú káromkodik... Bár ez nevelés kérdése is, de persze ha suliban az osztálytársaitól azt hallja, nem csoda, hogy ő is elkezd káromkodni.
2018. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is ezt csináltam mikor need for speedeztem 11-13 évesen. Nem magamban besz3ltem amúgy hanem az adott karakterhez. Teljesen normális dolog szerintem.


"Mennyj már előlem a ku. Anyád" "takarodj már a ge cibe"


Mennyééé mááá stb stb

Pedif lány vagyok


24N

2018. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Őcsèm ugyanúgy tíz éves, legcifrább káromkodásokat kiabálja magában mikor játszik! Bátyám ugyanúgy mikor fifàzik és ő 23 éves! Még néha én is felkiabálol játék közben h szopj szét meg hasonlók. Ez egyfajta stressz levezetés, teljesen egészséges!
2018. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Azért ne mossuk össze a két (három) dolgot.

Igen, egy 10 évesnek nem kéne olyan maffia-játékokkal játszani, amiben narkó, gyilkolás, meg prostik vannak.

Ettő lteljesen függetlenül nem kéne rászokni a káromkodásra. A játék és a káromkodás persze nem kell, hogy együtt járjon, én rengeteget játszottam gyerekként, mégse trágárkodtam. Ha valakiből egy játék ilyen heves indulatokat vált ki, annak nem biztos, hogy azzal kéne játszani.

Az, hogy valaki magában beszél, meg egy teljesen ártalmatlan dolog. (Nyilván most nem arról a fajta magában beszélésről van szó, amit a sárgapapíros egyének művelnek.) Természetes dolog, hogy az ember "hangosan gondolkodik", ebben önmagában semmi rossz nincs, nem értem, hogy ezen miért kell fennakadni.

2018. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
54%
Káromkodással, magában beszéléssel szerintem nincs baj. De az hogy Gta V öt játszik ennyi évesen...
2018. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Az a játék nem gyerekeknek való. Nem normális, hogy játszhat vele.
2018. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:) és lehetséges-e arra emlékezni, hogy én beszéltem magamban és káromkodtam 9évesen?

Én most 19éves vagyok és nem nagyon emlékszem, hogy káromkodtam és beszéltem magamban. És magától vajon abba fogja hagyni a játékot? Mert a szüleimtől kapott félórát és hamarosan lejár az idő. És nem lesz erőszakos/gyilkos gyerek mint Amerikában egyes gyerekek? (Akik hátba szúrják a nagyanyjátpl) de én nem akarom, hogy játszon gtat, a szüleim és a bátyám engedi meg a saját erős gépemen (igen. Van nekem is)

:)

2018. aug. 16. 10:31
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan már miért ne játszhatna ilyenekkel ennyi idősen? Ja mert sorozatgyilkos lesz belőle aki ártatlan nőket fog megerőszakolni majd utána megfőzi őket gulyáslevesnek! Jó tényleg van az a szint amit már gyereknek nem engednék mert sokkolná a lelki világát (pl. LA Noire) de a GTA egy teljesen ártalmatlan játék, 80-as 90-es 2000-es évek gyerekeinek 3/4-e azon nőtt fel és nem hiszem, hogy bármiféle mentális zavart okozhatna! Inkább csak kiadják magukból a gyerekek a felesleges stresszt!
2018. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ma 10:40 és hány órát játszon szted az uncsitesom? Már 09:54fele elkezdte és azóta gépezik. Én pedig a piano tiles 2őt nyomom a telefonomon..
2018. aug. 16. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!