Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az normális, hogy beszél...

Az normális, hogy beszél magában a tíz éves gyerek gta 5közben? Ritkán hallom a másik szobában káromkodni is. És nem én engedem őt gtazni. Én amikor ennyi voltam biztos, hogy n beszéltem magamban és káromkodni se.

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha tiéd a gép küldd el onnan ha játszani akarsz! Ennyi! Nálunk ps4 van öcsémet általában hagyni szoktam kibontakozni és ha megjön a kedvem játszani szimplán megkérem, hogy hadd játszak! Tudomásul veszi és nyomja a telót helyette! Én hülyeségnek tartom, hogy a szülők vagy a gyerekért felelősök percre pontosan megszabják, hogy mennyit lehet gépezni! Csak akkor kell rászólni ha már túlzásba viszi!
2018. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi császár!

Elfogadom a tanácsotad :)


A telefonom 69%-on van és jó lassan merül le, mert ez redmi4x 3gb ramos... Jöhetnek még válaszok, mindenkinek köszi!

2018. aug. 16. 10:58
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Én azokkal értek egyet, akik szerint a GTA V felnőtteknek készült játék, az előző GTA-k ugyanis nem voltak ilyen felnőttközpontú játékok. Mik voltak az előző GTA-kban? Legfeljebb autóvezetés, lövöldözés, meg kondiba gyúrás, kajálás, ivás. GTA V-ben a Paparazzo küldetés 10 évesnek való?
2018. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 _Jessy_ ***** válasza:
79%
Hogy játék közben beszél, az normális. Az nem normális, hogy GTA-t játszik 10 évesen!
2018. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
20 éves lány vagyok, én is szoktam beszélni a karakterhez, vagy magamhoz, vagy ha elromtom, és esetleg huszadszorra futók neki ugyan annak a dolognak, néha nekem is mocskos tud lenni a szám :(
2018. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

6 éves voltam, amikor kijött a GTA San Andreas. Hazajöttem az első osztályból, egy ideig estig azt nyomtam. Akkoriban nem káromkodtam, és nem beszéltem magamban. Próbáltam felfogni a játék történetszálát. Ezután beszippantott a Fifa 06 és a Need For Speed Most Wanted+Carbon. Na ezek közben már kiabáltam is, de akkor még nem káromkodtam. 14-15 voltam, amikor elkezdtem versenyszerűen Fifázni, na akkor már keményen ment a “hova passzolod te nyomorék gci, nem is azt nyomtam”. A srácok a környéken ha kimentek fél percre az udvarra, már rám írtak, hogy “na már megint a Fifát nyomkodod?”.

Szerencsére azóta abbahagytam, bár egyetem mellett nem is lenne időm rá.

Szóval igen, teljesen normális, hogy beszél magában.

2018. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!