Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Karrierista nők között vannak...

Karrierista nők között vannak olyanok, akik eltartanák a férjüket?

Figyelt kérdés

Egy kitartott pasi,aki lesi minden kívánságukat.Otthon megcsinál mindent,támogatja a karrierben.

Egyfajta házi "rabszolga".Minden szóra ugrik,kiszolgálja a nőt,cserében pedig a nő eltartja.


Létezik ilyen?


2018. aug. 23. 23:51
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
65%

Én elég karrierista vagyok. De mellettem egy igazi férfi legyen, ne egy tutyimutyi papucs!

És egy igazi férfi soha nem menne bele egy ilyen felállásba!

Na meg amelyik férfi belemegy, azt nem igazán tartanám férfinak... Egy férfinak legyen terve, legyen jövőképe, és legyenek ambíciói!

2018. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem nő, hanem egy csávó akinek büdös dolgozni. és úgy gondolja, jó lenne egy nő aki megkíméli ettől...
2018. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan nő van aki eltartja a férjét,csak ezek a férfiak otthon sem csinálnak semmit sem.Egy fiatal,jóképű házi rabszolga nekem is jó lenne,csak én nem vagyok gazdag sajnos.
2018. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
Tulajdonképpen most is "eltartom".
2018. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
78%
Ritka az az intelligens, magabiztos, tanult nő, aki társnak egy ostoba, szolgalelkű, de tetszetős külsejű pasit választ, és még pénzt is fektet bele. Az ilyen pasik max dugópajtinak jók, akiket aktus után haza lehet küldeni, másra nem. Házimunkára lehet alkalmazni bejárónőt, gazdaságosabb, mint egy parazita, és nem kell éjjel-nappal hallgatni a hülyeségeit, ami szenvedés egy okos embernek. Kefélésre bárhol lehet találni jó külsejű fickókat ingyen, kvalifikált nő pedig nem szorul rá, hogy díszkant tartson és sétáltasson önbizalomerősítés céljából.😂 Bármilyen meglepő, egy okos és határozott nő nem azért domináns a környezetében, mert erre vágyik és létszükséglet számára, hanem azért, mert felettük áll. A döntéshozatal felelősséget is jelent, aki ezzel tisztában van, nem törekszik arra, hogy még a magánéletében is örökösen, kizárólag az ő vállát nyomja ez.
2018. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
88%

Ez a fantaziad ?

Talan egy oreg holgy 50-60 eves hajlando egy 20 eves pasit eltartani a ket szep szemeert.

2018. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Olyan családot ismerek,ahol a nő dolgozik a férfi pedig vezeti a háztartást,mert nekik így könnyebb..De ettől függetlenül nem “mutogatja” a barátainak a hölgy a férjét.
2018. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
95%
Persze ismerek is ilyet.
2018. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
61%
Én karrierista vagyok, de ez a pasi csak akkor kellene, ha gyerek is lenne a képben. Egyébként meg nekem szükségem van arra, hogy minimum egyenlő félként nézzek a másikra, ne pedig az általad leírt pasi legyen. Szerintem ez fordítva is így normális, nyilván egy gyerek általában átírná ezt a felállást, de szerintem okosan is meg leget azt oldani. Pl szülök 2x első időszakban én maradok otthon, a második ál meg a párom, mikor pedig eljutottak arra a korra, teljesen egyenlő arányban gondoskodnánk róluk. Mondjuk én nem szeretnék alapból gyereket, szóvau ez a csúcskategóriás házirabszolga se kellene.
2018. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
14%

Nincs. Egy karrierista nő sosem törődik más emberekkel, csak elsősorban önmagával és önmaga érdekével. Áldozatot hozni másokért az ismeretlen fogalom számára.


Társat is úgy választ magának, hogy anyagilag és társadalmilag be legyen biztosítva, az előre jutása, lévén hogy a karrieristaság mellé még rendszerint szhnobbság is társul náluk.


Az ilyen ember egoista, semmiért és senkiért nem hajlandó áldozatot hozni. Számára a bankszla=ember.


Mindig kivétel nélkül magányosan és kiégett emberként végzik, és életük alkonyán, közvetlenül haláluk előtt jönnek rá, hogy nagyon elrontották az életüket.

2018. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!