Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Karrierista nők között vannak...

Karrierista nők között vannak olyanok, akik eltartanák a férjüket?

Figyelt kérdés

Egy kitartott pasi,aki lesi minden kívánságukat.Otthon megcsinál mindent,támogatja a karrierben.

Egyfajta házi "rabszolga".Minden szóra ugrik,kiszolgálja a nőt,cserében pedig a nő eltartja.


Létezik ilyen?


2018. aug. 23. 23:51
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

"Kefélésre bárhol lehet találni jó külsejű fickókat ingyen, kvalifikált nő pedig nem szorul rá, hogy díszkant tartson és sétáltasson önbizalomerősítés céljából."


Pedig egy aki tényleg karrierista,annak ez kényelmesebb.

Egy hasonló mentalitású partnerrel lehet nem jönne ki,mert benne is hasonló arrogancia lenne.

2018. aug. 24. 11:51
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolom a feltételezésedet.

Nálunk mindketten a karrieristák vagyunk az elméleted szerint, mégis jól kijövünk. Egyikünk sem akar rabszolgát maga mellé az ágyba, az olyan hervasztó ...

2018. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
"Pedig egy aki tényleg karrierista,annak ez kényelmesebb." Mi? Kidobni egy rakás pénzt háziku.rvára, és még otthon is kerülgetni? Kellene a francnak.
2018. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, ne akarj nálad értelmesebb és sikeresebb emberek fejével gondolkodni, nem fog összejönni.😂
2018. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
34, made my day :D
2018. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

20

Persze, persze ...



:))))))))))

2018. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 8 évig én tartottam el a nejem, ő addig háztartásbeli volt. Elkezdett divat tervezni, annyira bejött neki, hogy ma már ő tart el engem, ami jó, mert közben tönkrement a vállalkozásom. Főzök, mosok, takarítok, kertet rendben tartom, ő meg dolgozik itthon, én is dolgozgatok be ide-oda, de ma már ő keres jóval többet.
2018. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene, hogy van otthon egy "kisfiam", ez nagyon olyan... kiráz a hideg tőle.
2018. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
44%
Mivelhogy a nők szeretnek felfelé házasodni,az ilyen esetek rendkívül ritkák. A nőket ösztönösen az a férfi vonzza, aki képes nála többet teljesíteni, akire felnézhetnek, támaszkodhatnak.
2018. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

"Nálunk mindketten a karrieristák vagyunk az elméleted szerint, mégis jól kijövünk. Egyikünk sem akar rabszolgát maga mellé az ágyba, az olyan hervasztó ..."


Én nem mondtam,hogy nincs ilyen.

Csak azt,hogy van,akinek akár kényelmesebb lehet,hogy otthon valaki mindent megcsinál.

2018. aug. 24. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!