Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem fogadják el?

Miért nem fogadják el?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta arról álmodozok hogy majd egyszer Thaiföldön lakhatok. A szüleim ezt nem annyira szerették volna,és mindig azt hitték hogy csak gyerekes hóbort. De mikor mondtam hogy Thaiföldi fősuliba akarok menni elkezdtek támogatni. Nagyon nehéz volt bejutni, és az első fél év is az volt. Most már több mint egy éve vagyok itt,és párt is találtam ezzel csak annyi baj van hogy az apukám felőli nagyszüleim nem akarják elfogadni. Ők már javában azt ellenezték hogy kimenjek Thaiföldre tanulni,de mikor bejelentettem hogy párom van,teljesen kiborultak. Mamám sírni kezdett hogy milyen szajha unokája vagyok (második párkapcsolatom lesz ez) a papám pedig kiborult és ordibált hogy én fogom tönkre tenni a családot. Most ott tartunk hogy kitiltottak a házukból,addig míg haza nem költözök. Én is ki vagyok bukva emiatt hisz haza nem fogok költözni többé az biztos,barátommal meg főleg hogy nem szakítanék! De tényleg azt érzem hogy ez csak mégjobban szét fogja szedni a családunkat,ami amugy se áll olyan biztos lábakon. Picit úgy érzem hogy az én hibám ez,pedig én csak úgy akarok élni ahogy mindig is elképzeltem. Pár nap és utazok vissza Thaiföldre,így az itthon történtekről lehet nem is fogok tudni és csak attól félek hogy tesómat is piszkálni kezdik. Ti kinek adtok igazat?

2018. szept. 1. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igaz. lefoglalom magam mert itthon általában az állatok körül segítek. Szóval nekik se lehet egy szavuk se,mert náluk is én segítettem sokszor.
2018. szept. 1. 20:04
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Ismeretlenül is had gratuláljak! Így tovább, és minden jót! Örülök, hogy elértem a célodat 😇
2018. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. szept. 2. 07:37
 14/16 anonim ***** válasza:
13%

Magyarországon ha egynél több kapcsolatod volt és nem 18 évesen mész a szülők

által választotthoz hozzá szüzen prostituált vagy,de ez rosszabb lesz ott sajnos,ne is menj haza soha,mi se mentünk 15 éve..

2018. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom,valahogy sokan ezt gondolják sajnos. Egyébként meg ma elkezdtem rokonokat látogatni búcsúzás képen hisz csak karácsonykor jövök haza,de nem is megyek apukám felőli nagyszüleimhez. Majd ha akarnak valamit felhívnak és elmondják. És a válaszok,illetve privátok miatt is rájöttem hogy nem fogok haza költözni. Sikerült elérnem az egyik álmomat és ezt nem adhatom fel ezért. Még ha emiatt szét is szakad a család,oké. A legfontosabb hogy a szüleim legyenek büszkék rám.:)
2018. szept. 2. 17:15
 16/16 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi,otthon arra is irigyek ha a szomszédnak több parizer jut,v vidám,mosolyog,nem h ha vki elér vmit önerőből,mi se megyünk haza soha.
2018. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!