Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem különösebben szívleli...

Akik nem különösebben szívlelik a melegeket, azok hogy viselik, ha van a közeli rokonságban?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha a párotok testvére az, és ott van minden családi összejövetelen az élettársával együtt. Ha inkább el se mentek ilyenekre, akkor mit mondotok miért nem? Vagy ha elmentek, akkor kerülitek vagy próbáltok jó pofát vágni?
2018. szept. 7. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk nincs ilyen szerencsére. A férjem testvérei házasok, gyerekesek, az én meleg bátyám meg már rég lelépett (miatta utálom őket)


Nincs több testvérem, anyának se, apám családjával megszakítottuk a kapcsolatot mert vállalhatlanok.


Nálam ez elég erősen lelki eredetű dolog, lehet nem mennék el

2018. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a sztoriban én vagyok a meleg (leszbikus) személy és van egy barátnőm is, akit egyszer elhívtam egy családi kerti sütögetős partira. Nagymamám pedig hívta az öccsét is, aki egy nagyon homofób személy. Ugyan nem szólt be, és nem csinált semmit, de látványosan elkerült engem és a barátnőmet, és ha már csak leültem a barátnőm mellé, percekig minket bámult, mint aki ott helyben képes lenni nekünk ugrani. Elég kellemetlen volt.
2018. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Tökmindegy, hogy meleg-e vagy akármi, ha valakit utálok akkor nem megyek oda, ahová ő is. Ürügyet mindig lehet találni.
2018. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi zavar a jelenlétében?

Félsz, hogy majd nyalifalizzák egymást? Mert az pl. engem a hetero pároknál is zavar.

Ha meg semmit nem csinálnak, ami ilyen jellegű, észre sem veszed.

Nem vagyok homofób és meleg sem.

2018. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Van meleg a családban, de nem kerülöm. A tuskót kerülöm, olyan, mint te. Állandóan fúrta a meleg unokaöcsénket, az lett a vége, hogy őt hagyjuk ki a családi összejövetelekből.
2018. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok túlzottan oda értük,ha lenne,hát, ha már nem ugyanaz a felfogasunk,legalább ne bantsuk egymást érte. Én piszokul nem vagyok oda értük mit ne mondjak,de ne legyen a közelembe..
2018. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerencsére nincs ilyen sem a rokonsagban, sem az ismeretsegi korben.
2018. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Bevallom, nekem sem guszta, ha mondjuk két hapsi nyalja-falja egymást, de szerintem társaságban ez hetero párok között is ciki, nem illik. Egy normális puszival, egymás mellé üléssel stb-vel nincs semmi bajom és amúgy sem lennék képes utálni valakit, akit előtte hosszú évekig szerettem, csak azért, mert megtudom, hogy a saját neméhez vonzódik. Nem elítélendőbb, mint az, aki pl lefekszik bárkivel.
2018. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Szívelik*

szívlel az más

2018. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Apám meleg emiatt váltak el a szüleim. Jelenleg apámmal és a párjával csak én tartom a kapcsolatot. Anyám (mondjuk őt megértem) és a nővérem nem beszélnek vele (még az unokákat sem mehetett el megnézni).

A családi összejöveteleket duplán tartom. Egyszer a nővérem és az anyám majd másnap az apám és a párja.

Nem mondom hogy nagyon szívlelem melegeket de mégiscsak az apám így elviselem a párját. Aki amúgy jó fej és nem erőlteti ezt a témát.

2018. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!