Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem különösebben szívleli...

Akik nem különösebben szívlelik a melegeket, azok hogy viselik, ha van a közeli rokonságban?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha a párotok testvére az, és ott van minden családi összejövetelen az élettársával együtt. Ha inkább el se mentek ilyenekre, akkor mit mondotok miért nem? Vagy ha elmentek, akkor kerülitek vagy próbáltok jó pofát vágni?
2018. szept. 7. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán vagyok meleg párti- de ez inkább a felvonulásos és feltűnösködő melegeknek szól. Nekem nem rokonom- hanem egy barátnőm lett meleg. Furcsálltam...de nem ítélem el. Ő ettől még ugyanaz nekem. Abban viszont egyet értek- hogy intimebb helyzetben zavarban lennék. De ismétlem az előzőeket; heteróknál is zavarna.
2018. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavarnak egyébként,amig a négy fal közt csinálják ,és nem kérkednek meg dícsekednek vele ,lásd pride festivál meg hasonlok..
2018. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
A egyik fiam meleg a párja családtag. Együtt élnek sok éve De nem is mennek fel vonulni,nem provokálnak nyilvános helyen..
2018. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem se zavarnak az ostoba, tanulatlan suttyók, mint az utolsó két válaszoló, ha a négy fal között maradnak, és nem provokálnak ilyen bugyuta hozzászólásokkal.
2018. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket akkor sem tudnám megérteni,ha heteró lennék. Egy heterónak csak jó, ha vannak melegek, mert kevesebb a vetélytárs. De ehhez a sok homofób, annyira buta hogy rájöjjön.
2019. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A egyik fiam meleg a párja családtag. Együtt élnek sok éve De nem is mennek fel vonulni,nem provokálnak nyilvános helyen.."


Tipikus példa vagy arra, mennyire általánosító, hiányos ismereteid vannak a felvonulásról. Aki járt már ilyenen az tudja, hogy nem mindenki jár ott bőrtangában meg vonaglik a kamionon. Ahogy alapból nem viselkedik úgy minden heteró nő, ahogy a Budapest Parádén vonaglottak azok a nők a kamionon tangában.


Az is kérdés, hogy mit értünk itt provokációnak. Van akinek, már az provokáció, ha kéz a kézben jár két pasas, míg ha ezt két nő csínálja csak tapsikol sok szemellenző ember ehhez.

2019. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!