Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek vannak olyan rokonaitok...

Nektek vannak olyan rokonaitok, akiknek az a hobbija, hogy összeugrasztják az embereket?

Figyelt kérdés

A családomban több ilyen személy is van sajnos a rokonságban.

Kitalálnak dolgokat,pletykákat indítanak el,aztán letagadnak mindent.


Ha megszakítod velük a kapcsolatot,akkor is valamilyen közös rokonon keresztül érdeklődnek,hogy megtudják mi van a családunkban pl.


És nem nagyon akarnak leállni.Sajnos irigykednek pár dolog miatt.Az ilyen emberek nem azt nézik,nekik hogyan lehetne jobb,hanem inkább az okoz nekik élvezetet,ha más családjában tragédia történik.


Nektek is vannak ilyen bomlasztó,összeugrasztó ismerőseitek,rokonotok?


2018. okt. 6. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen rokonom, de én pont leszarom, kár, hogy a többiek a családban nem ilyen lazák, mint én. :)
2018. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen én 15 férjem 27 éve ignorálta a volt családot,nem kell tul lihegni ezeket..
2018. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Anyám ilyen. Nem bír feszkó nélkül élni, úgyhogy kever-kavar állandóan. Pl. mondasz neki valamit, aztán hallod, hogy öt perc múlva valami teljesen mást mesél rólad a telefonban olyan embernek, akinek egyébként semmi köze nincs az egészhez.

Annyira azért nem elvetemült, hogy mások tragédiáján élvezkedjen, de csak nagyon óvatosan lehet megosztani vele információkat.

2018. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az exem anyja volt ilyen.

Nem foglalkoztam vele.

Meg azokkal sem, aki inkább a pletykáknak hisznek mint a valóságnak.

2018. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Volt olyan,hogy Apámnak munkahelyet kellett emiatt váltania,mert az egyik rokon mentálisan teljesen kikészítette.

Közös helyen dolgoztak(ráadásul Apám szerezte neki a munkát),utána pedig kitúrta onnan.


Aztán kiment dolgozni külföldre,aztán erre lettek irigyek,és azóta fúrják a családunkat.

2018. okt. 7. 03:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyám ilyen. Ráadásul ami elszomorító, hogy nem rosszindulatból hanem ostobaságból teszi. 😕
2018. okt. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos van egy ilyen rokonom. Én nem beszélek vele 15 éve. Aztán mikor új lakásba költöztünk csak annyit említettem meg előtte, hogy a lottönyereményből vettük. Azóta fűnek fának mondja, hogy mekkora szemetek vagyunk, hogy nem adtunk neki a nyereményből pedig egy család vagyunk.
2018. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anyám ilyen, hála neki mostanra szinte minden rokonom kerül, de én nem is bánom, megvagyok nélkülük.
2018. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van.

Nővérem meg a férje.

Kerülöm őket.

2018. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van!!De sokkal rosszabb:bunko,tudatlan,sötét,csùnya,nagyképü,mindenkit utàl,ki akar semmìzni,a pénztàrcàja a mindene,dohos,büdös,úgy néz ki mint egy férfi,pletykàs,mindene az övé,senki sem szereti,mindig indít valami "háborút"",szeretethiànyos,bekèpzelt,sunyi.


Össze gyüjtöttem a tulàjdonsàgait:-D

2018. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!