Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek is vannak ilyen rokonai...

Nektek is vannak ilyen rokonaitok?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, Budapesten élek és itt végzem az egyetemen az MSC-t. Rengeteget tanulok, keveset bulizok, így a lányokra sincs sok időm. Emiatt jelenleg nincs párom sem. Ez nem tetszik a vidéki rokonaimnak, akik a karácsonyi összejövetelen kerek- perec megmondták, hogy még nem nőttem fel, "pisis" vagyok, meg miazhogynemvagymégházas? Szerintük 24 évesen rég meg kellett volna házasodnom, sőt, már legalább egy gyerekemnek kéne lennie. És meg voltak sértődve, mikor azt mondtam nekik, hogy a tanulás a karrier és a hobbijaim miatt 30 éves koromig nem akarok "csajozni".


Nektek is vannak ilyen rokonaitok?



2018. jan. 4. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nemcsak rokonok, de ismerősök, "barátok", munkatársak.

Mindenki úgy érzi, hogy beleszólhat mások életébe.

20 éves koromtól azt hallgatom, hogy van-e már férjem és mikor lesz már gyerekem. A "legjobb" az volt, amikor éppen párom sem volt, erre megkérdezte egy rokon, hogy ez hogy lehet, ugye nem vagyok leszbikus??

2018. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
26 vagyok és engem is állandóan ezzel csesztetnek.
2018. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mit állsz te szóba velük? Akikkel ennyire nincs egy húron az ember, azokkal nem kell ám erőltetni a kapcsolat megmaradását.
2018. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

az hogy nem vagy házas és tanulni akarsz teljesen normális!

de azért ne 30 évesen kezdj csajozni..


valahogy vágj vissza amikor csesztetnek.

pl: majd szólok ha aktuális lesz a téma addig keressetek mást akit meg lehet szólni

2018. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Van sajnos,mérgezoek,nem mindenki akarja fiatalon elszarni az életet,régen fiatalon már házadsodtak szultek,de a semmmire családot vállalni manapság szimplán felelőtlenség,aztán fröcsögni másokra h neki jobb stb,és hát nem mindenkinek a család az élret célja, mondom ezt családosként, élni és élni hagyni,gyakorolni kéne. Sokszor az irigység van háttérben h neked mdennyivel jobb,szbad vagy stb. Figyelmen kivul kell hagyni v kozolni h a saját portáján seperjen. Én sogornomet osztottam ki nemrég mert már mindenbe beleutotte az orrát,h a saját életével foglalkozon ne a miénkét probálja szét kavarni,mert nem boldog a sajátjában.. :(
2018. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Vannak. Ha meg lesz barátod/barátnőd, jönnek a MIKOR LESZ LAGZI HÁZASSÁG GYEREK MÁSODIK GYEREK, stb. kérdések.
2018. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nálunk is ez van, már félek felvenni a telefont amikor ők hívnak. Persze a környezet is ilyen, a pletyis szomszédok sem sokkal különbek.
2018. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű: nem veszem fel nekik a telefont :D


Ennyi a nagy titok, és összejüveteleken meg elmondom, hogy van csajom. Csá.

2018. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Pár éve, amikor engem elkezdtek kérdezgetni és rólam beszélni a hátam mögött, hogy mi az, hogy még nincs házasság, gyerek stb., akkor egyszer azt válaszoltam, hogy most a tanulmányaim és a munkám mellett csak egyéjszakás kalandok férnek bele időbe, hosszabb távú elköteleződés most nem. Azóta nem kérdeznek. :D :D :D
2018. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, szinte az összes ilyen. Amikor kijártam a 8-at, már reklamáltak hogy nincs udvarló, vénlány maradok stb. Most 27 vagyok, szerintem az ő felfogásuk alapján már a 3. gyerekemet kéne szülnöm. Még jó hogy nem ők döntik el :D Szerencsére nem tartjuk velük a kapcsolatot, max az utcán köszönünk és annyi.
2018. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!