Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim miért nem írnak...

A rokonaim miért nem írnak vissza facebookon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 14:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis unokatestvéreim mit írjak neki hogy írjon vissza?
2018. okt. 25. 14:33
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Tudja/tudják hogy az unokatestvérük vagy?
2018. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%
Lehet nem is a rokonod.
2018. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem akarnak veled levelzni, jobb dolguk is van.
2018. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Tudják hogy rokonok vagytok, beszéltetek már? Sok oka lehet egyébként. Én folyton elfelejtek írni/visszaírni másoknak, van hogy napokkal később ugrik be, volt aki meg is haragudott érte, pedig nem direkt csináltam. Bármi oka lehet.
2018. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ma is írt az unokatesóm jó hogy feltetted a kérdést, válaszolok neki :D
2018. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöd, tudja, hogy rokonok vagytok?

Ha igen lehet jobb dolga van és később válaszol a szabadidejében. Nem mindenki ül a faceen egész nap.


Ha látta és nem reagál vagy elfelejtette vagy valószínűleg nem akar kommunikálni veled. Attól, hogy a rokonod nem kötelező szeretnie, keresnie a társaságod.

2018. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Gyerek korunkban nagyon jól elvoltunk akkor közel is álltunk egymáshoz. De mikor próbáltam vele újból beszélgetni illetve megismerni mert hát azért mert unokatesók vagyunk alig tudunk egymásról valamit akkor teljesen azt éreztem hogy ez egy oldalú. Én kérdeztem akkor válaszolt de sosem kérdezett vissza. Nagyon sajnálom hogy nem tudtam hozzá közelebb kerülni eröltetni viszont nem akartam. Lehet nálad is ez van.
2018. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Fekete bárányoknak nem szoktak visszaírni, válaszolni.
2018. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
A felnőtteknek jobb dolguk is van, mint a faszbukon írogatni.
2018. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!