Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintettek ciki szülőkel...

Szerintettek ciki szülőkel járni bevásárolni vagy nem 13+ emberek?

Figyelt kérdés
Máma sokan felróták korom beli emberek szeretném meghalgatni az idősebbeket hogy mit gondolnak erről a témáról.

2018. nov. 16. 13:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz,szerintem nekem is ekkor volt kb ciki utána ilyen 15 felett már nem volt.
2018. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem 13-16 év körüli lehetsz, tehát ennyi idősek rótták fel ezt neked (ill. inkább úgy mondanám, cikiztek miatta).


Nem, egyáltalán nem ciki és nagyon bunkók, akik cikiztek emiatt.


Először is: ha anyukáddal kettesben voltatok, akkor segítség neki, hogy a szatyrokat nem egyedül kellett neki hazacipelnie.


Másodszor: nem árt némi háziasság annak, aki fel akar készülni a felnőtt életre. Egy kamaszodó fiatalnak nagyon tanulságos végignéznie, mi minden kell egy háztartásba, egy hétvégi ebédhez, vagy hogy este nyolckor ne az üres hűtőn bosszankodjon az ember. Tanulságos azt is látni, mennyi pénz megy el minderre! Azt is jó megtanulni, milyen ételeknél kell különösen figyelni a lejárati időt. Adott fajta húsételhez milyen húst célszerű használni. Ha nincs, mivel lehet helyettesíteni. Hol mi olcsóbb, meddig érdemes az olcsóságra törekedni. Hogyan kell egyensúlyozni az ésszerű spórolás és a minőségi étkezés között. Mik az ár-érték arányban jó tisztálkodó- és tisztítószerek, és mik azok, amiknél csak a márkát fizettetik meg veled.


Akik meg cikiztek, azoknak mondd meg, hogy kinyalhatják!

2018. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük, csak a szájuk nagy, ha csoportosan szóltak be. Még az sem kizárt, hogy egyenként ugyanúgy járnak bevásárolni a szüleikkel, csak nem mondják, mert az tiniként ciki. Hát nem az! Legalább elmondhatod a szüleidnek bevásárlás közben, hogy "ne ezt, hanem inkább azt" vegyétek meg, stb. Én pl. kimondottan szerettem vele/velük menni nagybevásárlásra. Ja, és mindig választottam magamnak valami apróságot.

Idősebb vagyok, szóval kinövitek, hogy ciki, vagy nem ciki. Előbb-utóbb úgy is menned kell néha, ha saját családod lesz.:)

2018. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

13+ emberek :DD


Nem az. Egyébként nekem kamaszként sem volt az, most meg pláne nem..

2018. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
17+ vagyok és Anyuval megyek vásárolni😂🤣🤔 Mondjuk a barátaim is. Nem tehetek róla, hogy az én Anyám jó fej, a cikizőké meg nem😏😎
2018. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az a ciki hogy ilyeneket mondanak.
2018. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Jó, akkor én bevallom, bár már tulajdonképpen alig emlékeztem rá, hogy néha így éreztem, de pont 13-14 évesen én valahol kicsit cikinek tartottam. Aztán utána már egyáltalán nem, és fogalmam sincs róla, hogy miért gondoltam gáznak, hogy a szüleimmel vásárolok, de azért volt 1-2 év, amikor így éreztem. Mondjuk soha senki nem szólt be érte, és én se szóltam volna be ilyen miatt senkinek.


31/N

2018. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az asztalhoz leülni kajálni ciki? Mert ha nem , akkor vásárolni sem. A kaja nem a hütőben terem :/
2018. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az ciki, hogy nem tudsz írni.
2018. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!