Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintettek ciki szülőkel...

Szerintettek ciki szülőkel járni bevásárolni vagy nem 13+ emberek?

Figyelt kérdés
Máma sokan felróták korom beli emberek szeretném meghalgatni az idősebbeket hogy mit gondolnak erről a témáról.

2018. nov. 16. 13:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ciki nincs ebben, miért lenne az?

Én szoktam járni vásárolni a szüleimmel, és több barátnőm is így tesz. Semmi kivetnivaló nincs ebben, csak idiótákkal vagy körülvéve, akik ezt hiszik.

17/L

2018. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Sztem helyzettől függ.

Én így 13-18 éves korom között... nem azt mondom, hogy cikinek tartottam, de rühelltem a szüleimmel menni 13-18 éves korom között vásárolni menni. Leginkább azért, mert akkortájt olyan jelleggel álltak hozzám, hogy "amit a szülő mond, az úgy is van" meg hogy nekik jobb az ízlésük, csak mert idősebbek... és olyan cuccokat erőltettek rám, amik nem tetszettek, és nem akarták engedni hogy akár saját pénzből olyat vegyek, ami nekem tetszik (hozzátenném, nem extrém meg k...s ruhák voltak, tök átlagos normális göncök).


Most, 29 évesen szeretek anyukámmal menni már, mert most már belátta, hogy nem egy ember vagyunk, és nekem más az ízlésem. Néha még most is kicsit erőszakos, de hogy nem függök tőlük, ezt le tudom rendezni.

2018. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Most még kicsi vagy, minden ciki. Viszont vigyázz, hogy ne maradjon meg, mert 16+ évesen már az tényleg ciki lesz ha szegyelled a szüleidet.
2018. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a kor amikor ciki lenne. A ciki az aki ezt máshogy látja.
2018. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!