Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki szoknyában...

Szerintetek ciki szoknyában járni suliba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyámék hívők és arra köteleznek,hogy járjak mindig szoknyában,pedig én nem akarok.Mit tehetnék?Légyszi ne kacagjatok ki!
2011. ápr. 24. 17:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, milyen. Ha öregasszonyos vagy nem áll jól, akkor bizony tud ciki lenni.
2011. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki én majdnem minden nap abban járok.
2011. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ciki, ha fiú vagy :)
2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha jól érzed magad benne. Én nem, és ezért nem teszem.

De egyébként én vagyok a buta, hogy nem értem az összefüggést Isten és a szoknya között? O.o

2011. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
de épp ez a gond,hogy nem érzem jól magam benne és olyan szoknyát kell felvegyek amilyent anyám visel most 52 évesen.
2011. ápr. 24. 17:10
 6/31 anonim ***** válasza:
14%
Igen, ciki tud lenni, amikor valaki felvesz egy olyan rövid szoknyát, amiből konkrétan kilátszik a p*csája. Nem is értem az ilyeneknek hol vannak a szülei.Az meg még cikibb, ha valaki ugy vesz fel szoknyát, hogyolyan testalkatu, hogy abszolut nem illik rá a szoknya.Most végzős vagyok gimnáziumban és röhögőgörcsöt kapok a kis taknyosoktól, akik igazi nőnek érzik magukat attol, hogy ilyen ruhadrabokat vesznek fel.Én is szoktam nagyon rövid ruhákat felvenni pl bulikba, de azért az iskolába öltözzön már fel normálisan.
2011. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
de higgyétek el én utálom a szoknyát és mégis muszáj felvegyem,de nem is a rövideket hanem a hosszúakat.
2011. ápr. 24. 17:18
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Mondom, lehet hogy én vagyok a buta, de nem értem, miért? Azt gondolnám, aki vallásos, az inkább takargatja magát, és főleg a gyerekét, és inkább nadrágra kötelezi, ha már kötelezi valamire vallás címszó alatt. Szóval én ezt nem értem O.o
2011. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

azt mondják anyámék,hogy bűn a nadrágban járás,mert az férfi ruha.


el sem tudjátok gondolni,hogy nekem milyen bánat amikor reggel felkelek elmegyek suliba és mindenki csak csúfolkodik

és nem elég a suliban hanem még itthon is abban kell járjak.

2011. ápr. 24. 17:29
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Csak akkor ciki, ha annak érzed.

Egyébként meg... a "közönségednek" az, hogy szoknyában jársz-e és milyenben 5 percig esedékes témát szolgáltathat peltykaként, ezen rágódni állandóan unalmas lenne, igen valószínű, hogy ezzel csak te foglalkozol ennyit.

2011. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!