Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tudod mikor van a családtagjai...

Tudod mikor van a családtagjaid születésnapja?

Figyelt kérdés
A draga gyermekemnek -15- fogalma sincs róla. Közölte, hogy egyik osztálytársa vagy barátja se tudja se a szülei, se más csaladtag születésnapját. Ez mennyire normális?
2018. nov. 22. 10:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Konkretan a saját szülinapom sem érdekelt különösebben, nemhogy a másé.

Csak azota tudom hogy mikor van valakinek szülinapja (papiron) miota megnosultem, es a felesegem családja mindent megünnepel.

2018. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

6!


Együtt ünnepelünk.


10!

Nem gondoltam rá, hogy le kellene ültetnem és kikérdeznem a családtagok születésnapjáról.



Ahogy olvasom, sokan nem tudjak fejből. Nekem ez furcsa, mert én mindenkiét tudom. A kozeli barátaimét is, nem a facebookrol. Na mindegy, ezek szerint ilyen a gyermek...

2018. nov. 22. 14:04
 13/27 anonim ***** válasza:
26%

Olyan cukik vagytok, hogy a drága gyermekek minden hibái, lustasága, nemtörődömsége miatt csak a szülőket tudjátok hibáztatni! Képzeljétek, engem meg öcsémet ugyanazok a szülők neveltek fel, és én (bármennyire feleslegesnek meg hülyeségnek tartom) fel tudok köszönteni minden családtagot, mert tudom, hogy sokat jelent nekik, az öcsém meg telibef.ssa az egészet. Mert kb. minden más fontosabb a családjánál, és még egy minimális szinten se lehet elvárni, hogy egy neki semmibe nem kerülő dolgot megtegyen, ami egy szerettének vmiért ennyire fontos meg jól esik.

Na, akkor biztos nálunk is a szülők a hibásak...

2018. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A saját családét tudom: szüleim, testvérem, sógorom, unokaöcsém, párom. Tudtam a nagyszüleimét is, de ők már nem élnek. A nagybácsik-nagynénik-unokatestvérek csoportból a hónapot mindegyiknél tudom, de a napot már van, ahol elhibázom.

Nekem nincs gyerekem, de a testvéremnek van egy kamasza. Tanították őt is a szülinapokra, de sokszor még most is belekeveredik. Minden nagynénje, nagybátyjai, mindkét nagyanyja, több unokatestvére és az egyik nagynénjének a férje is ugyanabban a hónapban született.

2018. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Tudom. Kisgyerekként is tudtam, nemhogy idősebbként.
2018. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom.

Szüleimét, tesómét, tesóm gyerekéét,sógoromét. Vejemét is most már, férjemét is természetesen. Három legjobb barátnőmét is, az övékét középsuli óta. A dátumokat mindig jól megjegyzem, ez munkaköri sajátosság is nálam:)

2018. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Megmondom őszintén, én még a sajátomat is képes vagyok elfelejteni. Családtagokét is csak nagy vonalakban tudom, hogy hónapra mikor kell figyelni.
2018. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azért az is elgondolkoztató, hogy a kérdező úgy beszél a gyerekétől mint egy kutyáról vagy bűnözőről, csak mert nem tudja fejből a születésnapokat. Azért ez is sokat elárul.
2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
23 éves vagyok, fel van írva az aktuális határidő-naplóban az összes fontos dátum, minden évben másolom át a következőbe. Fejből senkiét sem tudom. Kiskoromban ünnep volt minden névnap, szülinap a rokoni körben, de csak a gyerekeké, így nincs honnan emlékeznem rá. Tudom melyik évben születtek a szüleim, testvérem, de a hónapot-napot csak körülbelül. Nem is fontos tudni, egyáltalán mi szükség rá? Ajándékot még úgysem vesz neked, majd ha elköltözik ő is biztos felírja és hazajár felköszönteni. Ráérsz majd akkor aggódni, ha ezt nem teszi meg.
2018. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudom, szerintem ez alapvető dolog!
2018. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!