Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy vendég ennyire belepofázik az otthon lévők dolgába?

Figyelt kérdés
Barátnőm testvére most válik és egy időre odaköltözött hozzájuk de szerintem nagyon nem normális amit megenged magának. Folyamatosan beleszól, beleköt mindenbe. Volt "szerencsém" hallani a múltkor mit művel. Mondja a barátnőmnek, hogy miért úgy terget, miért úgy mosogat, miért nem megy ki a kutya a házból mert a kutya az udvarra való és nem higénikus. (Hozzá teszem szobakutya fajtájú). A másik ami nagyon felidegelt az az, hogy a barátnőm lányát is nevelni akarja folyton. Miért megy el ide-oda, miért estin tanul, miért dolgozik, milyen barátja van(egyáltalán ennyi idősen minek neki, miért engedi meg az anyja) Persze én nem szólok bele, az ő dolguk, de én biztos nem hagynám hogy a saját házamban valaki dirigáljon nekem. Szerintetek egy igy okés?
2018. nov. 27. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Ő nem feltétlenül egy vendég, az az ő otthona is. Másfelől testvérek, gondolom mindig ilyen volt a viszony közöttük. Majd ők lerendezik, nem a te dolgod.
2018. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Emberfüggő hogyan reagálunk erre. Vannak akik csak húzzák a szájukat és nem reagálnak különösebben, vannak akik még komolyan is veszik és vannak akik megmondják hogy vagy befogja a pofáját vagy repül.

Nekem aztán senki ne mondja meg hogy mit csinálok a saját házamban. Ha épitő jellegű kritikát szeretne adni ami esetleg még segit is nekem, oké, de ne oktasson ki egy olyan ember aki még saját lakhatását se tudja megoldani de azt jobban tudja hogy én hogyan éljek a saját házamban.

Én kerek perec megmondanám hogy vagy befogja vagy komolyan repül és ha nem tud addig albit szerezni akkor megy az utcára nem érdekel. Akkor pofázzon ha tesz is valamit a háznál nem csak vendégeskedik...


Nekem ez a véleményem de mint mondtam ahány ember annyi reakció.

2018. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Hozzám rokon a lábát nem teszi be pont emiatt,még látogatoba se,akkor ott a hotel,ilyen esetben megy szépen albérletbe vagy hid alá pont letojom.. De az én lakásomban életeremben nem fogok türni h a nyakamra költözzön és ott ragadjon és még szabályokat is pofátlanul fölállitson,lehet szemétnek nevezni de sose voltam palimadár tipus..
2018. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha a barátnő tesója már válik, barátnőnek meg gyereke van, kétlem, hogy a szűlőházba költözött, inkább a már felnőtt lánytestvérhez..

Egyébként valószínüleg így éli ki a sok sza*t ami a válása miatt kaarog benne, nyilván semmi köze a tesó neveléséhez, legalábbis nem így ilyen formában.

2018. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, ez esetben pardon, én úgy értelmeztem, hogy a barátnő is az anyjáéknál lakik. Talán azért mert nem lakik együtt a párjával (volt szerencsém hallani a múltkor mit művel- ez nem olyan mintha minden nap ezt hallgatná)
2018. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Arról sehol nem volt szó hogy a kérdező pasi lenne :) én pl szimplán barátnőnek értelmeztem. Így a többes szám vonatkozhat arra, hogy házas az illető.
2018. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Félreértettétek :) Én egy 39 éves nő vagyok, a barátnőm legjobb barátnőm, és a testvére 35,most odaköltözött a barátnőm SAJÁT lakásába. :) Bocsi ha félreérthetően írtam
2018. nov. 27. 20:13
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem okés, de a tesó más, mint egy szimpla vendég. Együtt nőttek fel.


Igazából azt nem értem, hogy ez miért téged idegelt fel. :D

2018. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Közölném vele, hogy még egy szó és mehet szállodába lakni, vagy a híd alá.
2018. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

"a testvére 35,most odaköltözött a barátnőm SAJÁT lakásába"

Barátnőd csak-csak megengedte a költözést, ezért TE vagy a vendég.

Kérdésed tehát önmagadra vonatkozik.

2018. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!