Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit mondjak neki hogy észbe...

Mit mondjak neki hogy észbe kapjon de közben ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok boldog párkapcsolatban, anyukámmal élek, dolgozok. A páromnak nem régiben lakásgondjai adódtak, az albérlője eladja a lakást és nem maradhatott ott ezért ideiglenesen hozzánk költözött. Semmi baj vele, elférünk bőven, anyukámmal jól kijönnek szóval megvagyunk. Múltkor azonban feljött hozzánk anyukám tesója és mikor megtudta hogy a barátom itt lakik, teljesen kiakadt hogy ezt anyukám hogy engedheti, meg tiszta szégyen és 20 évesen úgy viselkedek mint egy r*b@nc. Aztan bement a szobámba, elkezdte mondani micsoda kupi van itt, úgy élünk mint a hajléktalanok. (Hozzá teszem egyáltalán nem volt rendetlenség, csak hat bent voltak a szobába a cuccaink) Mindig is kritikus volt velünk szembe és nem akartam neki beszólni mert nagyon sértődős anyukám meg szereti őt és ha megsértődik és nem beszél anyukámmal se az meg szar lett volna neki. De akkor sincs joga bejönni a lakásunkban és megmondani mit hogyan csináljuk. Hogy mondjam ezt el neki úgy hogy ne kapja fel a vizet és vegye támadásnak?
2018. dec. 10. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel vagy nyíltan konfrontálódsz, vagy nyelsz, nincs aranyközépút. Ha ezt hagyod, máskor is jogot érez majd beleszólni az életedbe, ha pedig most teszed helyre határozottan, akkor megsértódik, de nem telepszik a nyakadra, a döntés a tiéd.
2018. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Én megszakítanám vele a kapcsolatot. Mi az,hogy rib--anc vagy, csak mert együtt éltek? Milyen jogon kér számon,hogy milyen rend van a szobádban?

Én megmondtam volna, hogy anyukámmal megbeszéltem, neki semmi köze hozzá,úgyhogy takarodjon ki a szobából.

2018. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan sértődjön meg, nincs igaza.

Úgy mondd meg neki, hogy megértse, hogy semmi köze a dolgotokhoz. Ha rosszul veszi, van ilyen.

2018. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

azt mondtam volna:semmi köze az ėletemhez..


Engem biztos nem ėrdekelne hogy mennyire sërtōdne meg egy ilyen megnyilvánulás után.

2018. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen sértődős a rokon, anyukádnak meg fontos, akkor anyukáddal beszélj, hogy tegye helyre!

Ha húzódozna, akkor mondd meg neki, hogy jobban jár, ha ő beszél a testvérével és nem te, mert abból biztos harag lesz és eddig is csak rá való tekintettel nem billentetted farba!

2018. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Én felpofoznám ha mégegyszer leri***ozna
2018. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok

És még annyit, hogy amikor jön, zárd be a szobátok ajtaját.

Ha megkérdezi, miért van zárva, akkor kérdezz vissza, hogy ő meg miért is akar bemenni?

2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én ott a hajánal fogva kihuztam volna.. Anno irigy nagynénémnek a család előtt Karácsonyra vibrátort adtam h ha használná,talán nem a családi házasságokat párkapcsoltokat emberi kapcsolatokat akarná szisztematikusan tönkre tenni és folamatosan fröcsögni mindenkire.. A családom örült h végre vkinek volt mersze szembe menni, tenni vmit,és megszabaditotta őket a b ------atlan hárpiátol, többet nem jött,de örültünk a család 90% nak bekevert a házassogokat furkodta de mindenki fosott tőle hát én nem. Jobb az ilyet időben kezelni

40N

2018. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ugye van egy 16 éves lánya akit elzár mindentől? Mert a 16 éves kiirt nem rég hasonlo kérdéseket,eléggé hasonlo.

40N

2018. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
15 éves a lánya, de igen van :D
2018. dec. 10. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!