Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tetszem az unokatestvérem...

Tetszem az unokatestvérem férjének?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem és a férje már nagyon régóta együtt vannak, de csak idén házasodtak össze. Én szorosabb kapcsolatot idéntől kezdtem velük ápolni, szóval a férfit nemrég kezdtem el jobban megismerni. A helyzet az, hogy az esküvőjük óta folyamatosan ír facebookon, és ezt a felesége nem tudja, s rá is kérdezett, hogy én hány embernek mondtam el, hogy szoktunk beszélni. Néha olyasmiket mond, hogy én minden szépet megérdemlek a világon és ehhez hasonlók. Az egész helyzet nagyon furcsa, bár még konkrétan nem közeledett hozzám, bár utalt rá, hogy majd valamit meg szeretne velem beszélni, ha lesz rá alkalom. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, nem szeretnék semmi problémát a házasságukban. Nincs kitől tanácsot kérjek. Azt kell tudni, hogy a férfi kb 17 évvel idősebb nálam, én 19 vagyok.
2018. dec. 19. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Azoknak a táborát gyarapítom akik azt javasolják, hogy mondd el az unokatesódnak. Mivel még nagyon fiatal vagy, azt is megértem, hogy válaszoltál neki, és hogy még nem küldted el a fa.zba. Tutira bejössz neki, és azért akar veled személyesen beszélni mert meg akarja nézni hogy vevö lennél e egy dugásra.

Biztos aggódsz magadért, meg hogy mi lesz, DE elöször az unokatestvéredet kell nézned. Ha annyira nincs bör a pofáján annak a majomnak, hogy neked írogat, aki a felesége közeli rokona vagy, akkor tuti, hogy másoknak is írogat, megcsalja a lányt, annak meg valszeg göze sincsen semmiröl.Mindenképpen azt javaslom, hogy mondjad el a csajnak, és abszolút ne érdekeljen, hogy az a tuskó gerinctelen mit él át, meg hogy megharagszik. Meg tudod mutatni a beszélgetést az unokatesódnak.

Eszem megáll amúgy az ilyen fas.októl!

Amúgy ezt a gyk-t is megmutathatod az unokatestvérednek.

2018. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy az unokatestvérem várandós, és már amikor elkezdtünk beszélgetni, az volt. Ez a legnagyobb oka annak, hogy nem mondtam el neki.

Meg féltem, hogy kinevetnek majd, legyintenek, s butus kislánynak neveznek hogy kavarom a sz*rt, miközben a férje nem akar semmit tőlem.

2018. dec. 19. 20:44
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez Tőled is függ ez szituáció!

Ne reagálj a kérdéseire, ne keresd vele a kapcsolatot!

Vagy alapból kérd meg hogy beszélgessen a feleségével!

Én nem örülnék ha a párom másik nemüvel és nem rokonjával folyamatossan chat-elne!

Ne érdekeljen hogy ír, ne válaszolj rá,Te ne legyél benne sáros! Mert még az unokatestvéri kapcsolatod is rá mehet!

2018. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

Most higyjük el, hogy azért nem tiltottad le, mert ciki lenne?


Az lesz a ciki, ha kiderül az írogatása, meg az, hogy nem tiltottad le, és még válaszoltál is neki...

2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azt hiszel, amit akarsz.

Én ilyen ember vagyok, nem szeretek senkit megbántani, és mielőtt cselekszem, biztosra akarok menni.

Igen, tudom, hogy én is hibás vagyok, hogy válaszoltam neki, de már mondtam, hogy nem gondoltam olyasmire, hogy tetszhetem neki, és a kérdést is épp ezért tettem fel, mert még mindig nem vagyok benne biztos. Az ő természete alapjában véve olyan, hogy kedves és törődő és nem akartam ezt félreérteni.

2018. dec. 19. 21:10
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Én elhiszem, hogy 19 évesen vagy annyira naiv, hogy először nem esett le, hogy akar valamit. Én is ilyen voltam.

De ne válaszolj neki, ne foglalkozz vele mit gondol. Akár le is tilthatod.

Azt is csinálhatod, említsd meg neki, csak úgy mellékesen, épp az előbb meséltem a XY-nak, unokatesódnak, hogy milyen jókat szoktunk beszélgetni. Hidd el nem ír többet.

Bárhogy is csinálod, egy a lényeg, többet ne írj, ne válaszolj, ha ír hagyd figyelmen kívül. Hidd el, ha belemész beszélgetésbe és később ebből probléma lenne, ő van annyira rafkos és tapasztalt, hogy téged állítson be bűnbaknak.

2018. dec. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, én a helyedben azt tenném hogy őszintén megmondom neki, hogy zavar hogy a terhes unokatesóm férje írogat nekem, akkor is ha csak barátilag. Ha gondja van, a feleségével beszélje meg. Tök jó a rokoni kapcsolat, de nem vagytok egy korcsoport. Mondd ezt meg neki nyugodtan.
2018. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Tudasd vele, hogy neked kellemetlen ez a titkos beszélgetés és nem akarod folytatni
2018. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt írod, hogy valamit majd meg szeretne veled beszélni. Na kérdezz rá nyíltan, hogy mi az, amiről dumálni akar. Ha valami olyan, amit itt mind sejtünk, akkor leépíted azonnal és elmondod az unokatesódnak. Lehet, hogy rá kéne venned, hogy leírja azt, amiről beszélni akar, hogy legyen bizonyítékod, de ha élőben mondja az sem baj.

Ugyanis szerintem az, hogy olyanokat ír, hogy te minden szépet megédemelsz meg az, hogy megkérdezi, hogy te ezt hány embernek mondtad el magáért beszél, és ezekre már ott van az írásos bizonyíték.

2018. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%
Távol álljon tõlem hogy meg akarjalak bántani, de szerintem egy butuska becserkészhetõ kislántnak tart. Erre utal a beszélgetésetek iránya is. Puhatolōzik, meddig mehet el. Hízeleg, mondhatni udvarol. Az asszony terhes, gondolom nem kap otthon semmit. Csúnya dolog ez, jobban teszed, ha kimaradsz belõle. Ha ne adj isten lebukik a pasas, akår más nõvel, te ebbõl mndenképp csak rosszul jöhetsz ki. Építsd le.
2018. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!