Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tetszem az unokatestvérem...

Tetszem az unokatestvérem férjének?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem és a férje már nagyon régóta együtt vannak, de csak idén házasodtak össze. Én szorosabb kapcsolatot idéntől kezdtem velük ápolni, szóval a férfit nemrég kezdtem el jobban megismerni. A helyzet az, hogy az esküvőjük óta folyamatosan ír facebookon, és ezt a felesége nem tudja, s rá is kérdezett, hogy én hány embernek mondtam el, hogy szoktunk beszélni. Néha olyasmiket mond, hogy én minden szépet megérdemlek a világon és ehhez hasonlók. Az egész helyzet nagyon furcsa, bár még konkrétan nem közeledett hozzám, bár utalt rá, hogy majd valamit meg szeretne velem beszélni, ha lesz rá alkalom. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, nem szeretnék semmi problémát a házasságukban. Nincs kitől tanácsot kérjek. Azt kell tudni, hogy a férfi kb 17 évvel idősebb nálam, én 19 vagyok.
2018. dec. 19. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

"sokszor találkozunk, összejárunk"

"még konkrétan nem közeledett hozzám"


Ha annak ellenére nem mozdult rád, hogy ÉVEK ÓTA RENDSZERESEN összejártok, akkor mégis miért akarsz olyan dolgokat belemagyarázni, amik -esetleg- nem is léteznek?!

Talán kevesebbet kellene fantáziálgatnod az unokatesód férjéről, ezért érdemes lenne találnod végre egy "saját" pasast, aki végre lefoglalna.

2018. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves #21-es, szeretném figyelmedbe ajánlani egy másik mondatomat is, miszerint én szorosabb kapcsolatot idéntől kezdtem velük ápolni, szóval a férfit nemrég kezdtem el jobban megismerni.

Ne csak azokat a részeket olvasd el, amik a vádaskodásaidnak adnak alapot.

2018. dec. 20. 21:31
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

19 évesen én sem tudtam, hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket. Ma már 33 vagyok és simán elküldök bárkit melegebb éghajlatra. (nálam a korral jött egy ilyen leszrom-ki-mit-gondol attitűd)

Tavaly váltam el, és akkor a nővérem férje kezdett el nekem írogatni. Mai napig nem tudom, hogy pontosan mit akart. Eleinte csak jól esett, hogy érdeklődött, tudni akarta, hogy vagyok, hiszen nagyon megviselt a válás. De utána szinte minden nap beszélgetni akart már, meg elkezdte a nővéremet szapulni nekem a háta mögött... Én bizony letiltottam chaten, hogy ne is lássa, mikor vagyok aktív. És ha még így is írt (1-2x fordult elő), akkor 1-2 nap után válaszoltam neki egy tőmondatban. Vette a lapot, azóta nem írogat.

De ha továbbra is csinálta volna... Akkor először is határozottan megírtam volna neki, hogy nem hiszem, hogy a házassági problémáit velem kellene megbeszélnie, hanem a nővéremmel és nem akarom hallani, ahogy szapulja, mert mégiscsak a testvérem. Amúgy pedig nagyon fura és kellemetlen az egész. És ha ezek után sem állt volna le, akkor beszéltem volna a tesómmal.

Nem értek egyet azokkal, akik egyből a kérdező unokatesójához fordulnának. Szerintem aki ilyen emberhez megy hozzá meg vállal vele gyereket, az a szíve mélyén tudja, hogy milyen ember. Legtöbbször csak nem akarja észrevenni. Így meg nem a kérdező reszortja ezt a bilit most kiborítani - pláne, hogy terhes az unokatesó.

Az én tesóm is homokba dugja a fejét a vacak házasságában... Csinálja akkor. Én nem fogom győzködni, hogy váljon el. Majd elválik, ha szembejön egy olyan egyértelmű jel, amit már nem tud a szőnyeg alá söpörni. (mert biztos vagyok benne, hogy sógorom félre megy... de ez már az ő dolguk.)

2018. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21# hihhhhetetlen empátia és jóindulat szorult beléd.

Az a 19 éves lány, aki engedné a rokont nyomulni, nyilván nem írna ide, és nem lenne kíváncsi a véleményekre.

Kedves tini, írd meg az "uriembernek", hogy felejtsen el, és a fölös energiáit várandós feleségére, születendő babajukra fordítsa.

2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves tini"


Vazze! Felnőtt 19 éves nőt nem nevezünk "tininek".

Amúgy ha -értőn- olvasni tudnál, akkor pont az a baja, hogy egyáltalán nem mozdult rá a pasas.

Az egész sztori, csak az ő fantáziájában létezik!

Ha lenne saját pasasa, akkor -talán- nem fantáziálgatna az unokatesójának a férjéről.

2018. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Csak azért “baj”, hogy még nem mozdult rám, mert így nem tudok teljesen megbizonyosodni arról, hogy valamit akar tőlem, szóval nem tudom elutasítani.

És igen, a fantáziámban történik, hogy minden nap ír.

2018. dec. 24. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!