Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férfiakat is szokták bszogat...

A férfiakat is szokták bszogatni, hogy mikor lesz már unoka?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem rokonom, családtagom, hanem egy volt szomszédom próbált ellátni kéretlenül életvezetési tanácsokkal, amikben benne volt a párkapcsolat, gyerek stb. téma is. Namost, róla tudni kell, hogy egy rossz házasságban élő (csalta a férjét nem mellesleg), full alkoholista, fiatalon kamu indokkal leszázalékolt nő, akinek két fia van. A két gyerek közül az egyik drogos volt és az egyik rokonuk "közreműködése" nélkül már rég börtönben lenne. És ilyen ember osztotta nekem az észt...
2018. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
*Engem, nem nekem
2018. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
26-27 éves koromban anyám előhozta, én meg közöltem, hogy nem lesz, mert mindig kidobom a gumival. Azóta nem került elő a téma.
2018. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Még csak 22 vagyok , de már most kapom a rokonoktól hogy : Bezzeg ennyi idősen ! Mi már családot alapítottunk !


Eléggé zavaró :D

2018. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer kérdeztem meg a gyerekemtől, az volt a válasz, tartsak macskát. Van. :)

Szülőként sem könnyű ám a helyzet. Jönnek az ismerősök, és áradoznak az unokáról, de olyan szinten, hogy az ember már hülyét kap tőlük, lesajnálják, hogy te szegény, mi maradt ki az életedből.

A mostani unokák mind zsenik, okosak, gyönyörűek, és nincs is más téma..

Facebookon már nem is az ismerős képe van, áááá, nem az unokáé. Mert ez az életük célja, értelme, nem is tudják, mi lenne nélkülük unoka nélkül.

Mi lenne? Élnék az életüket.

Nem is lehet velük beszélgetni semmi másról, és ez dög unalom. Ne is törődjetek vele, magánügy, annyira, hogy a szülőnek sincs hozzá köze.

2018. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az én férjemtől rendszeresen megkérdezik a szülei, rokonai, hogy mikor lesz már végre gyerek. Azzal érvelnek, hogy "már csak ez hiányzik az életünkből" vagy "mindenkinek jobb lenne így".

Sőt, azt is szokták neki mondani, hogy majd 40 évesen nagyon meg fogja bánni, hogy nem vállalt gyereket.


Nem tudják elfogadni, hogy mi nem szeretnénk gyereket és boldogak vagyunk ketten.

2018. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Metionin ***** válasza:
68%
Dehogynem baxogatják. Barátomat is ugyanúgy próbálja rábeszélni anyós mint engem. Sőt, ha ő közli hogy nem akar gyereket akkor az csakis az én rossz hatásom, biztos ő a lelke mélyén akar csak az én kedvemért mondja hogy nem.
2018. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
45%
Análba?
2019. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%
#18 ííí, ez zseniális válasz :D tuti nem kérdezik többet
2019. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!