Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen a kapcsolatotok tesotok...

Milyen a kapcsolatotok tesotok parjaval?

Figyelt kérdés

Nekem olyan semmilyen. Elvagyunk a csavoval, de meg nem igazan beszelgettunk, pedig mar 2. gyerekuk szuletik lassan.

Az tuti, hogy az elejen kritikus voltam vele, de mar latom, hogy jo fej, csak mi nem igazan vagyunk sehogy. Nem is szeretem, ha otthon van, mikor megyek tesomhoz.:D



2019. jan. 6. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem húgom van de ruhellek körülötte minden férfit :F
2019. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Húgom pasiját utálom, egy idióta, nem lettem neki bemutatva, de nem is akarom, hogy be legyek. Mást néztem ki neki..
2019. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartjuk a kapcsolatot a tesómmal, de állítólag van b.nője. Nem ismerem.
2019. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Mindkét sógornőmet nagyon szeretem, rendszeresen összejárunk, közös programokat csinálunk immár 42 és 50 éve!
2019. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 2 nővérem van, az egyikük kb. 3/4 éve van együtt a barátjával, vele úgy elvagyok. Mármint nem szoktunk igazán beszélgetni, csak ha nővérem is ott van, akkor így "közvetít" köztünk, vagy hogy mondjam XD Szóval ő felhoz egy témát, amihez mindketten hozzászólunk pl. De így direktbe nem igazán beszélünk egymással. De amúgy jófejnek tűnik.

A másik nővéremnek van egy férje és nekik már a 2. gyerekük is megszületett, de kb. egy kezemen meg tudom számolni, vele is hányszor beszéltem. Köszönésen kívül nem nagyon szoktunk egymáshoz szólni. Annyira nem is szimpatikus.

2019. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Én elfogadom a húgom párját, a húgom azonban nem bírja az én barátomat, de megmondtam neki világosan, nem is neked kell őt szeretni, hanem nekem. Szerintem mindig el kell fogadni, nincs is más választás. A testvérünk helyett nem választhatunk, ő döntése, ő élete.
2019. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Hozzáteszem, azért az egészséges, hogy a 2 lépés távolságot megtartom a testvérem párja és köztem. De egyébként elvagyunk.
2019. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon kedvelem, mert jó ember, de az a gáz, hogy túlságosan bejovok neki. A frász kerülget emiatt, igyekszem minimálisra korlátozni a kommunikáciot, mert ha én ezt látom, akkor valószinuleg a vak is.. :/
2019. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bátyám feleségét nagyon szeretem, mert egy hullámhosszon vagyunk, érdeklődő, figyelmes a gyerekeimmel, pedig nekik még nincs (nagyon szeretnének), nem is várnám el emiatt, hogy különösebben anyáskodjon. Hatalmas szíve van!
2019. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hugom párjával semleges, de ők eleve külföldön élnek, 3 évben ha egyszer látom.
2019. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!