Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonságom lenéz a középoszt...

A rokonságom lenéz a középosztálybeli egyke életem miatt és nagyon rosszul érzem magamat a tásaságukban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább irigyelnek? Mégis mi miatt nézhetnének le?
2019. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha valamit kaptam vagy elértem vagy megtapasztalhattam, rámutattak arra, hogy csak azért kapom/tudom, mert a szüleim jól keresnek és nincs testvérem. Felnőttként is így viselkednek, csak most már nem tudják arra fogni, hogy anyu-apu vette meg neked ezt meg azt, hanem a gyerekkoromra mutattak rá, hogy azért tartok ott, ahol most tartok, mert 10 évvel ezelőtt minden alám lett téve.
2019. ápr. 16. 14:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyukám mindig próbálta őket segíteni mind anyagilag, mind lehetőségekben, és mindig nagyon szerény volt a jelenlétükben. De mégis, hogyha valami "nagy" dolgot csináltunk (új kocsi, londoni nyaralás), kibeszéltek minket.
2019. ápr. 16. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen rokonokat magasról le kell tojni. Amíg nem az ő pénzüket költöd, ne dumáljanak bele. Anyukád is jobban tenné ha nem támogatná ezeket a piócákat, mert az ilyeneknek semmi nem elég!
2019. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Emlékszel, egyszer az egyik unokatestvérem (aki 15 évvel volt nálam idősebb) még kamaszként elvitt fagyizni, csak hogy elmagyarázza nekem, hogy én mennyire elkényeztett vagyok és hogy az élet igazságtalan.
2019. ápr. 16. 14:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyfaterom előszeretettel emlegeti, hogy én nem szerettem a déligyümölcsöt, és neki, akinek alig volt lehetősége fiatalon enni, számára ez az elkényeztetettség netovábbja. Elegem van abból, hogy lehetek bármilyen szorgalom, rendes, vagy tisztelettudó, az ő fejükben csak az a kiskirály vagyok, akibe a drága banánt úgy kellett berimánkodni.
2019. ápr. 16. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik, hogy igen, az élet igazságtalan, és röhögd ki őket.
2019. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagálj rájuk semmit, ignoráld.

Vannak emberek akik szeretnek ezen nyáladzani, nekik elég sivár életük van.

Valamint én pl. nem irigyellek egyáltalán hogy nincs testvéred.

Valakinek ilyen, másnak amolyan szempontból van szerencséje.

2019. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem az új kocsi és a londoni nyaralás jellemzi a középosztályt, alatta vagytok..(bocsi)


A rokonaid még rosszabbul élnek, és teljesen rendben van az, hogy féltékenyek rád, az élet ilyen igazságtalan.


Szerintem úgy látták, hogy nem értékeled a helyzeted, ezt akarták helyrehozni..


Az én tesóm is el volt szállva, hogy mi csak a sima Les tojást vesszük, bezzeg az xy a Bio Les tojást eszi stb, nem látta, hogy így is egészen jól éltünk és folyton nyavajgott ilyenek miatt. Ha nem nyavajgott volna, soha nem mondja senki neki, hogy így is szerencsések vagyunk.


Vegyél pár maracuját meg papaját a rokonoknak és nézd végig, ahogy magukbaerőltetik:) úú vagy osztrigát:) attól, hogy valami drága, nem lesz jó.



Ha pl fotós vagy, és félmillás géppel lettél fotópályázatnyertes, akkor én sem tapsikálnék az elért eredményért, de ha drága eszköz mentesen értél el bármit hasonló helyzetben lévőkhöz képest, arra igenis legyél büszke!


Paralimpián egészséges sportolóként indulni nem nagy cucc, de ha a mezőny hasonló, akkor bizony az elért eredmény is különleges.

2019. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Ne vedd rossz néven. de ha valaki folyamatosan ugyanazt a visszajelzést kapja, akkor nem biztos hogy mindenki másban van a hiba...
2019. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!