Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is sok a konfliktusa...

Másnak is sok a konfliktusa az anyukájával, aki egyke és anyukája egyedülálló?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk egyáltalán nem, nagyon jó a kapcsolatunk. 24N, anya 42. Már nem lakunk együtt, de találkozunk gyakran.


Nálatok mi a probléma?

2018. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi sem lakunk együtt, az a baj szerintem, hogy túlzottan rámtelepszik, mert nincs senkije. A korkülönbség is elég nagy nálunk én 21 vagyok, ő meg 59.
2018. jún. 9. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem,csak neked van ilyen problémád.
2018. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
MÁR nincsenek konfliktusaink, de igen, az enyém is nagyon "ragaszkodó".
2018. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz természete van, folyton beleszól mindenbe és persze mindig neki van igaza... Annyira fel tud idegesíteni, hogy tanulni se tudok, pedig elég nehéz szakon vagyok és kéne. Nem tudom mit csináljak úgyérzem sosem fog békén hagyni, később is bele fog dumálni mindenbe...
2018. jún. 9. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk szintén.

Bár leginkább abból adódik, hogy örökké sok a dolga, azt mondja mindig minden ráhárul, és ezáltal már tiszta idegesen jön haza a nap végére, ahol rajtam vezeti le a feszültségét. Van, hogy egy teljesen ártalmatlan kérdést teszek fel, vagy megkérem, hogy ismételjen meg egy mondatot, és úgy rámförmed, hogy megszólalni sem merek utána. Azért cserébe 20 évesen még ellenőizget, ha elmegyek valahova, akkor be kell számolnom róla, vagy ha történik valami, akkor meséljem el neki. Kicsit ezt már túlzásba vitte. Úgyhogy kislányként (kb.10 évesen) mindig attól féltem, hogy mi lesz az anyukámmal, ha itthagyom őt egyedül, meg hogy tudok majd nélküle élni, de mostanra átérzem a dolgokat. Nem azt mondom, hogy mindenáron és minél hamarabb el akarok költözni, de azért jó lesz majd, hogy nem vezeti át rám a feszültséget, és végre azt tehetem és akkor, amit akarok.

2018. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyke vagyok, anya egyedülálló. Neki is fura természete van. Amíg otthon laktam, nem jöttünk ki valami jól. Hogy is mondjam, sosem volt közöttünk olyan igazi anya lánya kapcsolat. 18 évesen elköltöztem tőle, onnantól javult a helyzet.
2018. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó a kapcsolatunk, de azért vannak problémák. Majdnem minden nap van egy kis vitánk. Ezek, ahogy megfigyeltem, abból adódnak, hogy teljesen más a személyiségünk. Anyukám beszédes, hangos, extrovertált, nem szeret egyedül lenni, szereti a kalandokat, a nyüzsgést, én meg introvertált vagyok, nem én vagyok a középpontban, elvagyok egyedül és szeretem a nyugalmat.

Mindig megkapom, hogy otthonülős vagyok és sehova nem akarok menni vagy hogy én semmihez nem akarok alkalmazkodni. Én elfogadom, hogy ő szeret például utazni, de én nem annyira (nem is bírom a hosszú utakat), de nem akarja elfogadni.

A másik, amiből vita szokott adódni, az az, hogy anyukám szerint én rendetlen vagyok. Igen, nem nálam van a legnagyobb rend, néha nem viszem ki azonnal a poharat, amit bevittem a szobámba, de anyukám meg rendmániás, azért zavarja ennyire.

30 év van köztünk, ez pont jó. Nem túl kevés, de még nem sok. Anyukám 46 éves, én 16.

2018. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyke vagyok, anyukám nem egyedülálló, de a párjával minimalis a találkozásunk(évi 2x kb).


Sose jöttünk ki jól, teljesen mások vagyunk, ellentétek. 10 percnél tovább nem bírjuk egymást elviselni.

Pedig nincs sok korkulonbseg köztünk. Anyám 46, én 24.

2018. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!