Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen családtagról?

Figyelt kérdés
Egy beházasodott családtag, aki soha semmiféle pozitív érzelmet nem mutatott ki a házastársa családja iránt. Sőt többnyire csak azt nézte hogy hol tud hasznot húzni belőlük.
2019. jún. 14. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem semmi, mert ez nagyon kevés információ.

De ha azt szeretnéd, hogy kórusban szidjuk, csak szólj, jövök vissza és szidom veled.

2019. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha konkrétan nem az én házastársamról van szó, akkor leszarom. (ajánlom ezt neked is)
2019. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül a haszonleséssel van a gond, azzal nem, ha nem akar a családdal jópofizni. Ha nem akar velük semmilyen viszont, akkor ne akarjon tőlük mást sem.
2019. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2019. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a véleményem, hogy minden bizonnyal te se lehetsz jobb.
2019. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

4

Nekem is feltűnt. :)

2019. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétum, látatlanban meg a kérdező két szép szeméért nem fogok pálcát törni senki felett.

Kérdező mit is szeretnél pontosabban kérdezni?

2019. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Semmi.

Nem a nő családját vette el, hanem a nőt.

Inkább legyen ilyen, mint kétszínűségből vágjon jó pofát.

2019. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Úgy gondolnám normális ember, a kedves családoddal együtt nem lehetsz százas, ha ennyire rá vagy pörögve erre a témára, hogy megint erről kérdezel.

Egyébként, hogy megbotránkoztathassalak, én sem mutattam soha semmiféle pozitív érzelmet anyósomék irányába, mert suttyó, tolvaj proli népségnek tartottam őket és a férjemhez mentem hozzá, nem hozzájuk. Neki nem szabtam meg nyilván, hogy mit csinálhat és mit nem, folyamatosan járt hozzájuk - nélkülem persze -, majd úgy 3-4 év elteltével, amikor megint átejtették anyagilag és megunta hallgatni a család áskálódását ellenem, magától megszakította velük a kapcsolatot. Iszonyatos. Most napokig nem fogok aludni, vajon mit gondolhat rólam a sógornő? :(

2019. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Le leszek pontozva, de a mi családunkba is bekerült egy ilyen díszpéldány. Nincs róla jó véleményem. Ettől diplomatikusabb választ nem tudok.
2019. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!