Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám molesztált gyerekkoromban...

Apám molesztált gyerekkoromban, jó lenne megakadályozni, hogy az új felesége unokáival is megtegye. Szerintetek fel tudom jelenteni valahol ezt az ocsmányparádé bandát?

Figyelt kérdés
30 év után én magam miatt nem fogok pereskedni, de elgondolkodtam azon, hogy legalább a gyámügyet be kéne vonni, hogy figyeljenek kicsit a családra... szerintetek van ennek értelme, vagy úgysem foglalkozak ilyesmivel? Az asszony ignorálja, amikor szólok neki. Az ő gyerekei is, szó nélkül letiltanak ha írok. Gondolom apuka hazudozott rólam, mert abban nagyon tehetséges (és persze nagyon fel van háborodva. :D ). Szóval lehet ezzel bármit csinálni, kell egyáltalán, vagy rendben van ez így, minden családban jobban szereti az asszony a farkat, mint az unokáját?
2019. jún. 19. 18:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
18:55 Hogy mi történt meg, az nem azon múlik, hogy bizonyítani lehet-e.
2019. jún. 19. 18:59
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
Jogilag nem tudsz semmit se tenni.
2019. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

Ez csak az érintettek szemszögéből igaz. Egy független, esetről nem tudó harmadik fél (hatóság) 30 év után miből állapítaná meg hogy bármi is történt? Sem fizikai, sem testi nyomok nincsenek.

Az, hogy te állítasz valamit még messze nem elég. Emlékszel az úszókat megrontással vádoló gyerekre? Meghurcoltak két embert egy állítás alapján, miközben kiderült hogy a gyerek hazudott és bosszúból csinálta. Azt viszont már bizonyították, így majd a gyerek lesz megbüntetve érte.

2019. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Akkor ez van. Ha lesz valami, akkor csináltunk egy újabb életképtelen korcsot, kiderülni az sem fog, Nagykanapu meg boldog. Asszonka is boldog. A szülei meg qussolnak mélyen (és feltételezem, szintén boldogan). Összboldogság van. :D :D :D

#IdeálisMagyarmintacsalád2019

2019. jún. 19. 19:13
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra mindenképpen jó volt ez, hogy eszembe nem jutott volna, hogy ilyesmiben jön egy kretén, és meghazudtol, hogy "ha tényleg". Neki kiemelten kösz. :D
2019. jún. 19. 19:19
 16/29 A kérdező kommentje:
Biztos ezért IS népszerű a dolog. :)
2019. jún. 19. 19:20
 17/29 Mihago ***** válasza:
57%
Magyarországon a hatóságokat addig semmi nem érdekli, amíg nem folyik vér. És akkor is tessék bebizonyítani, különben nem emelik fel a seggüket.
2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne hagyd annyiban csak azért, mert a kvaokos IQ-betyár gyakori-kommentelők azt mondják, hanem beszélj erről olyanokkal mondjuk, akik értenek hozzá és sok ilyen ügyük volt. Én elsőnek felhívnám a NANE-t, ők tudnak majd tanácsot adni.
2019. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

Gúnyolódások helyett inkább értelmezd amit írtak neked. Világos, hogy te bosszúból bármit megtennél az apád ellen, de nem tudhatod hogy milyen a mostani családi élete és az ő természete. Ennek ellenére te bosszúból megpróbálod bemocskolni, lejáratni őt. Ha nincs igazad, téged fognak felelősségre vonni érte. Azt már a kérdésben leírtad, hogy rád nem kíváncsi az a család, akkor ne erőltesd a dolgot, mielőtt még zaklatásért is elővesznek.


Azt nagyon rosszul értelmezed, hogy itt apádat bárki bevédené vagy elfogadott lenne a családon belüli erőszak bármilyen formája. Azt viszont fel kellene fognod, hogy te itt semmit nem tudsz tenni, vagy amit tenni akarsz az csak magad ellen fog szólni. Ha te bárkit azért fel akarsz nyomni mert "biztos erőszakoskodik (majd)" más gyerekkel is, azt bizonyítás nélkül rágalmazásnak nevezik.


Nem tudom anyád hol volt vagy nem volt, de amikor téged molesztáltak, akkor kellett volna lépni. Ez teljes mértékben a ti felelősségetek, akárhogy próbálod itt a társadalomra meg az igazságszolgáltatásra kenni. Amiről nem tud a rendőrség, az ellen nem is tudnak fellépni. Ne játszd a mártírt, hogy rajtad senki nem segített, ha nem is volt esélye segíteni senkinek mert nem derült ki az eset.

2019. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%

NapiKamu!

Látszik vége az oskolának, ilyenkor gyakorin tombol az összes 12 éves kis nyomorék!

Sebaj, engem szórakoztat ez a sok marhaság.:D


Igen, jelentsd fel apádat, sőt az ő szüleit is, meg anyádat is mindenképp! Na és persze magadat se felejtd ki a sorból...:D

2019. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!