Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak apám hülyeségeivel?

Mit csináljak apám hülyeségeivel?

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem be a 18-at, de megszabja, hogy a saját pénzemből azt a cipőt vegyem meg, ami neki tetszik, és nem azt ami nekem. Nem engedi, hogy a telefonomra szilikon tokot tegyek, mert szerinte össze töröm, és ezt csak az óriási ócsmany fekete fliptop védheti meg, de üvegfóliát nem vehetem, mert úgyis eltörik, és ha nem hagyom rajta, elveszi a telefonom, mert ezt kivételesen ő vette. (sosem törtem össze egyetlen telefonomat sem)

És folytom bejárkál a frissen takarított fehér szőnyegemre retkes saras cipővel, és leszarja, ha mondom hogy ne, naponta lesz piszkos a szőnyegem kb, és mindennap beszólnak, hogy miért ilyen a szőnyegem, de míg én vigyázom rá, mások tönkrw teszik.


2019. júl. 30. 08:21
 1/7 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
39%
Erről szól a kamaszkor, összeveszel a szüleid önkényével és ellenállsz. Nem fogsz nyerni, de lassan megtanulnak önálló felnőttként kezelni.
2019. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

,,de lassan megtanulnak önálló felnőttként kezelni."

Vagy nem. Anyumékat még mindig gyerek szerepben tartják nagyiék. Ezért nem maradok én ebben a városban.

2019. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Pff... rakj be neki egy almot, hátha akkor nem szarja le a szőnyegedet!
2019. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Te is menj be sáros bakanccsal az ő szobájába! Ha sérelmezi, akkor hivatkozz az apai példára, és ígérd meg, ha ő nem teszi, te sem. Egyébként az, hogy az az ő háza, nem jogosítja fel erre a viselkedésre. Ilyen "erőszakot" attól még el tudhat követni.
2019. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
#1-nek igaza lehet. Én sosem vesztem össze velük. Meg is szívtuk.
2019. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne jelentsd be ha valamit venni akarsz, egyszeruen cdak vedd meg.

Senkinek semmi koze ahoz, hogy te mire koltod a SAJAT penzed.

Azert csinalja, mert tudja , hogz megteheti.

2019. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ezek a dolgok inkább kamaszrinyálásnak tűnnek, mint felnőtt, valódi családi problémának.

Ezeket kérdés kiírása nélkül okosan is megoldhatnád magadtól.

Legyél már kicsit leleményesebb, ha már ennyire felnőttnek érzed magad!

2019. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!