Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit reagálnátok ha kotont...

Ti mit reagálnátok ha kotont találnátok az anyatok fiókjában?

Figyelt kérdés
nemrég találtam ket dbozzal,most mar csak pár szem van neki,es nem kutakodtam utána csak egy töltőt akartam kivenni a fiókból...

2019. júl. 31. 15:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
Együtt van apáddal és óvszert használ? Ezek szerint nem lesz kistesód, észlény. Mi közöd hozzá, ki hogy védekezik? Én feltételezném h apáddal szexel. (Lehet meglep de megyven felett is van ilyesmi) Számos ok lehet amiért óvszert használ valaki, Korban ott van h tablettát már nem feltétlen szedhet, spirált nem mindenki bírja/akarja, szerinted mégis mi lenne a megoldás erre? Valami azt súgja a családbővítést már befejezte.
2019. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha esetleg attól tartasz, hogy csalja apádat, akkor kérdem én, miért pont a fiókjában tartaná a gumit, ahol ő is simán megtalálhatja?
2019. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nagyon lebsznám és szégyenleném MAGAMAT! Minek nyulok más dolgához?
2019. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
12%
De ha együtt van az apjával, akkor nem az apja fiókjában kéne lenni a kotonnak? Vagy ott a pesszárium van?
2019. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

14!


Mert nálatok csak a ferfi tudja az óvszert kezelni? ???? 😲😲😲

2019. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Hogy nem turkálok többet az anyám fiókjában.

Egyébként semmit nem kell reagálnod, nem tartozik rád.

2019. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Tudom, sokkoló, én is voltam ilyen helyzetben kb 14 éves voltam, és előbb ébredtem fel, mint szoktam, és furcsa nyögéseket hallottam, a szüleim szobájából, ahol az ajtó félig nyitva volt... Tehát benéztem és apám dugta anyám... Totál meghökkentem, így utólag persze már látom, hogy ez teljesen természetes dolog. Csak sajnos nekem ilyenekről nem beszéltek a szüleim, az osztálytársaimmal beszéltünk ilyenekről. Ezért volt fura látni a szüleimet, persze tudom már, természetes és jó dolog, csak egy gyereknek furcsa. Gondolom a kérdező nem huszonéves, hogy ne tudná mi a helyzet.

Nyugi kérdező, örülj neki, hogy védekeznek, és egy nagyon szuper módot választottak a szüleid!


31/nő

2019. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha fiú lennék azt mondanám: "Köszi, Anyu, hogy vettél nekem kotont.". Ha fiam lenne, biztos, hogy vennék Neki. Inkább, mint teherbe ejtsen egy lányt és fél életében fizethessen tartásdíjat egy általa nem akart gyerekért.
2019. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Én is kerestem egyszer valamit, és a kezembe akadt. Na utána nem nyúlkáltam többet a cuccaihoz.
2019. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező legalább kétszer turkált a fiókban, mivel azt írta, hogy 2 dobozzal volt, de most már csak pár szem /inkább darabnak nevezném/ van neki.

Kérdező ne turkálj a szüleid fiókjában!

2019. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!