Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a szüleim most elmentek egy hétre nyaralni és már négy napja mindig a megbeszélt időben 8 és 9 óra között szoktam hívni őket és ma félkilenc óta próbálom őket hívni és nem veszi fel az apukám sem meg az anyukám sem.

Már egy órája hívogatom őket és eggyikük sem veszi fel.

Most mit csináljak ? Nagyon aggódom értük és nem akarom őket elveszíteni és énmár a legrosszabbtól tartok. Meg azért aggódok főként mert edddig ez nem fordult elő hogy ne vették volna fel nekem.

Most mit csináljak ??? Szerintetek történhetett velük valami baj ?


Ha lehet akkor normális válaszokat szeretnék most kérni mert most nincs elég erőm a trollokhoz.



2019. aug. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne gondolj a legrosszabbra!Lehet el vannak egymással,épp benne vannak valamiben.Próbáld meg később hívni őket.Hidd el ha baj lett volna,értesitettek volna :)
2019. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Lehet, hogy térerőmentes helyen vannak, lehet, hogy egy félelmetesen jót kefélnek.
2019. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs baj. Lehet bealudtak. Telefonhiba is lehet. Ma 4-szer hívott a fiam, és nekem nem csörgött ki, ő meg nem tudta miért nem veszem fel. Írj egy sms-t, aztán majdcsak kapsz választ. Nem kell rosszra gondolni.
2019. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon kis esély van rá, hogy baj történt.

Ha később sem éred el őket akkor próbáld meg felhívni a hotelt ahol vannak és érdeklődj utánuk.

2019. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem történt semmi baj, ha 48 órán belül nem jelentkeznek akkor lehet aggódni, addíg teljesen nyugott lehet lenni.
2019. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát. Mostmár minden rendben van ugyanis amiután kiírtam ezt a kérdést azután kb 5 percel később végre visszahívott engem anyukám és elmondta nekem hogy nincsen semmi baj csak azért nem vették fel mert meghívták őket grillezni és a szállodában felejtették a mobiljukat.

Úgyhogy mostár hálisten minden rendben van és megigérték nekem hogy mostantól nem lesz többé ilyen probléma.

2019. aug. 5. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hova mentek nyaralni? Mert nagyon nem mindegy, hogy a Balatonra, vagy pl valahova Afrikába. Valaki írta, hogy lehet, nincs térerejük. Ez nem valószínű, mivel kérdező azt írta, hogy nem veszik föl, tehát kicseng.


Velem az szokott előfordulni, hogy valahol egy kis időre le kell halkítanom, aztán utána elfelejtem visszahangosítani. Lehet, velük is ez történt.

2019. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor szerencsésen alakultak a dolgok. (amit pedig 22:24kor írtam, okafogyottá vált időközben.)
2019. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!