Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak?

Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
Cserediák voltam, mostmár hazajöttem, de nem merem elmondani anyának,hogy ott időközben összejöttem az engem befogadó család fiával, a fogadótesómmal. Nagyon félek, hogy lenézne, nem tudom mit mondana és gondolna. Megtehetem, hogy nem mondok semmit és sosem derül ki, de nagyon nyomja a lelkemet.
2019. aug. 9. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Még mindig tart a kapcsolat? Miért nézne le?
2019. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
16 éves, még mindig tart a kapcsolat, de óriási távolság van köztünk. Azért félek, hogy lenézne, mert mégis csak egy család tagja voltam, én pedig összejöttem a fiúval. Ott elég sokan lenéztek emiatt.
2019. aug. 9. 10:57
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mit értesz pontosan az alatt, hogy "összejöttem"? Ha csak lefeküdtél vele és nem lesz a dolognak folytatása, akkor ne mondd el, ha meg továbbra is kapcsolatban akartok maradni idővel úgy is kiderül, szóval jobb, ha bevallod. Hány éves vagy egyébként?
2019. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem voltál a család tagja, cserediák voltál. Ha lenéztek, (mért kell ezt mindenkinek tudni?), akkor nem ezért tették, hanem mert igen fiatalon és igen rövid ismeretség után ágyba bújtál.

Neked kell eldönteni, hogy az anyád reakciójától való félelmed vagy a lelkiismeret-furdalásod-e az erősebb (ez is az anyádtól való félelem), de nem kell elmondani neki. Lassan eljutsz abba a korba, hogy a saját értékrended szerint élj, ne a másoké szerint. Figyelembe véve persze a szülői ház erkölcsi szokásrendjét, de azt a saját szűrődön átengedve.

2019. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Jajj, miért kéne elmondani?

Lefeküdtel vele,és kész.

Most már csak beszéltek skypon és annyi.

2019. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

De ki a bánat mondta nektek hogy lefeküdtek te szent jó Isten? Ha összejössz valakivel nektek az az első? Pff.

Kérdező! Amennyibben nem zavar titeket a táv és komolyan gondoljátok, mond el neki. A család "tagja" nem voltál, csak egyszerű cserediák. Ez nem te téged családtaggá. Ilyenek még vannak.

2019. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Utolso van neked 16eves lányod?
2019. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én anyámmal nagyon rossz a viszonyom, soha sem mit nem tudtam megbeszélni vele. Ezt sem tenném, de te írtad, hogy nyomja a lelked. Arra gondolj,ha neked ezt jól esne kibeszélni, akkor tedd!
2019. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik rendes választ küldtek. Az összejöttünk alatt azt értettem,hogy együtt jártunk 5, majdnem 6 hónapon keresztül. Nem tudom ebből hogy jött le, hogy rövid ismeretség után lefeküdtem vele. Az emberek furának tartották, mivel az ő családjánál laktam és együtt voltunk, de az ő családja elfogadta a helyzetet.

Igen, komolyan gondoljunk, hogy együtt maradjunk, csak nagyban nehezíti a helyzet, hogy nekem is és neki is két év marad még suliból, így egyenlőre elég kilátásralannak tartom a kapcsolatot.

2019. aug. 9. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
5-6 hónapon keresztül együtt jártatok, és az ágyat gondosan messziről kerültétek. És ezt nem mered elmondani anyukádnak. Aha...
2019. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!