Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvette a pénz az eszüket?

Elvette a pénz az eszüket?

Figyelt kérdés
Szüleim 8. Éve külföldön dolgoznak . Én itthon maradtam hogy intézzem a dolgokat a ház körül hozzáteszem 17 éves voltam és még iskolába jártam mégis itt hagytak .tavaly lett egy párom akivel szerencsére nagyon jól megvagyunk . De a szüleim mindig többet akarnak dolgozok ,otthon is igyekszek mindent megcsinálni próbálok a párommal is minnél többet együtt lenne . De olyan mintha hátráltatnának . Apám az mindig csak kiabál nem lehet normálisan beszélni vele . És már nagyon unom hogy rabszolgának néznek . Ha valamit kitalálnak azt rögtön csinálnom kell . Én járok postára meg mindenhova mire hazajönnek mindennek tipp topp nak kell lenni .Nem tudom a pénz vitte el az eszüket vagy mi történt de egyre nehezebben bírom. A párommal feldobtuk a témát hogy összeköltöznénk rögtön veszekedésbe torkollott a dolog ,mert hogy akkor mi lesz velük meg a házzal mert akkor nekik haza kell jönni ,és hogy engem már nem érdekel semmi . Nem vagyok már gyerek és mégis úgy kezelnek . Költöznék mert jó lenne már végre a nyugalom .
2019. aug. 12. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
nyugodtan költözz. a te életed
2019. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Tehát ha jól számolom, most 25 éves vagy. Nem dolgozol? Nincs önálló kereseted? Nem magadat tartod el? Miért kell ilyen szinten kapcsolatban lenned olyan családtagokkal, akikkel ennyire nem jössz ki jól? Te éld a saját önálló életedet, a szülők meg ha nem tudnak normális hangnemben megkérni dolgokra, akkor oldják meg maguk, vagy keressenek olyan embert, aki eltűri, hogy kiabálnak vele.
2019. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Költözés
2019. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha te laksz a házban, ők meg külföldön vannak akkor egyértelmű, hogy neked kell rendben tartani és intézni a dolgokat. Ha nem tetszik költözz el, de ott se fogja senki megcsinálni helyetted amit kell.
2019. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Elköltözöl, a többit meg leszrod.
2019. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem érdekel a szüleid boldogsága? Nehogy már haza kelljen jönniük, amikor olyan jól érzik magukat kinn😄😄
2019. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves 4. A ház az övéké és nem az enyém az egy dolog hogy én magam után megcsinálom amit kell de az ő dolguk után és szaladgálok . Szerintem a legkevesebb az lenne ha nem úgy beszélnének velem mint egy kutyával
2019. aug. 12. 19:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolguk után rohangálsz?
2019. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pl.Festés van a házba nekem kell itthon maradnom szabadságon én rohangálok a festék után vagy akármilyen felújítás van a navnál ülök fél délutánokat . Utána ők meg hazajönnek x időre és semmi dolgok . Apám kikötése hogy legalább egy héten 3x füvet kell vágni ez mind szép és jó volt míg nem volt párom mert addig nem volt életem
2019. aug. 12. 19:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csináld meg ezeket a dolgokat, csak a legfontosabbakat. Nem kell a füvet se nyírni hetente 3x. Elég előtte egy nappal, mikor jönnek. Honnan tudnák meg, meg mit tesznek, ha nem csinálsz meg mindent, amit mondanak?
2019. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!