Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a kisfiamat most kezdtem el dolgozni addig anyukám vigyáz rá.

Bölcsibe szeptembertől megy

Teljessen át nevelte ellenem

Nem hallgatrám csapkolodik hisztitik el dobja magát pelenkázni nem lehet és én nem szolhatok hangossan rá mert ameddig ö vigyáz rá napközben addig nincs vele kiabálva.sokszor mondja neki hogy hivjon a saját nevemen ne azt mondja nekem hogy anya hiába szolok érte nem érdekli

Olyan dolgokkal eteti itja amivel én nem szoktam

Pl csoki,cola estére füszeres szalámi csak hogy este én keljek fel hozzá

Már ott tartok hogy nem is az én gyerekem olyan szinten át nevelte és bele szól a nevelésembe

Szivem szerint le lépnék és otthagynám a gyereket had nevelje de még is csak szeretem a fiamat és az enyém az én felelöségem

Albérletbe nem tudok vele menni mert nagyon drága lenne egyedül

Új páromat is utálja be se mutatható én nem mehetek hozzá ö pedig besem teheti a lábát a gyerekkel sem ismerkedhet meg.

Mit tegyek ? Le kellene lépnem egyedül albérletbe és amikor össze szedtem kicsit magamat akkor vissza menni a gyerekemért ? Vagy szakitani a párommal és csak a munkának élni és valahogy vissza nevelni a gyereket ?

Szeretnék most már boldog lenni de igy úgy érzem nem megy.

Tudom anya vagyok és a gyerek az első de ez azt jelenti hogy én már nem lehetek boldog ?


2019. aug. 13. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyereket azonnal bölcsibe adni, vele együtt albérletbe menni és magasról tenni az anyadra.
2019. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Családsegítőtől lenne érdemes kérni segítséget.
2019. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy és mekkora a gyerek?

Mert a kérdésed alapján nem lehet nagykorú, aki ennyire függ az anyjától, az még közel sem felnött.

Emellett egy gyereket nem lehet rövid idö alatt "átnevelni" - mivel "most" kezdtél el dolgozni, ezért nem sok ideje lehetett volna erre - egy átneveléshez hosszú idö, röbb hónap kellene.

2019. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

23 vagyok a gyerek 15 hónapos

Terehessen egyedül maradtam és haza hivtak a szülök

2 hónapja dolgozok

2019. aug. 13. 07:45
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Hol laktok? oTT IS MAGASAK AZ ALBI ÁRAK?
2019. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
15 hónaposan csoki kóla és szalámi?? Ez nagyon nem normális. Soha többet az életben ne merd ráhagyni!
2019. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Engem az lep meg, hogy anyukád így áll hozzád és a gyerekedhez. Nem lehet hogy csak bebeszeled magadnak hogy át neveli? Nekem is pont 15 hos a babam és én is egyedül vagyok vele, heti kétszer jár bölcsibe, és rajta is látok most változásokat amiket Te is le írtál, csapkod földhöz vágja magát leül a boltban ha nem arra megyünk amerre ő akar és hisztizik, de nyilván nálam nem neveli át senki, sztem már dackorszakos vagy most kezdődik Neki valami. Nem lehet kérdező hogy Nálatok is csak ez van?
2019. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Én inkább barátokhoz mentem volna, mint hazaszaladni. A szülőkkel sose lesz egyenlő a kapcsolatod.
2019. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

"én nem szolhatok hangossan rá mert ameddig ö vigyáz rá napközben addig nincs vele kiabálva"


Idáig olvastam el, a többire nem vagyok kíváncsi.

Tehát szerinted az a normális, ha kiabál valaki a rá bízott, 3 évnél kisebb gyerekkel. És anyukád azért hibás, mert türelmesebb nálad és nem kiabál a gyerekeddel.

No comment.

2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem 10-es, az anyukája leginkább azért hibás, mert kólával, csokival, meg ilyen sz.rokkal töm egy 15 hónapos gyereket. Nagyon hiányzik a szervezetének a cukros, koffeines szemét...
2019. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!