Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis ez? (Bovebben lent)

Normalis ez? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Hazaerek, es egybol ordibal velem anyam hogy en tobb mint egy hetig a baratomnal voltam es nem irtam ebbol 2 nap. (A tobbi napon irtam neki)

Mikor olyan tortent amit meg szerettem volna osztani vele akkor irtam neki, es beszelgettunk is hogy miujsag stb.

Erre hazaerek es semmi olyan hogy dejo ujra latni teged.. egybol nekem esik.

Ha elkezdek dolgozni meg kevesebbszer fogok haza jonni, es ezt o tudja is nagyon jol. Na de akkor is ezt fogja csinalni, sot meg durvabb lesz a helyzet?

Komolyan mondom kedvem sincs mar hazajonni..

21/L



2019. aug. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Elmész egy hétre, nem írsz. Majd mikor hazaértél, azt mondod: Így is lehet, melyiknek örülnél jobban anya?
2019. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%
Első vagyok: Szerintem ezzel ne foglalkozz...már rég felnőtt vagy, ha soha többet nem írsz neki, akkor sincs joga beleszólni...
2019. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen nem normális, viszont rendkívül gyakori, itt a gyk-n is napi szinten. Beteg és unintelligens.

Otthon laksz (mármint nála)? Mert akkor tegyél róla, hogy ne lakj. Ha meg külön élsz, akkor ilyenkor nyugodt hangon megmondod, hogy nem azért jöttél haza, hogy veszekedjen, és fogod magad és távozol. Előbb-utóbb rájön, hogy a hisztijével csak magának árt. Pszichológus kéne neki, de arra úgyse tudod rábírni, ha fél tőle.

2019. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vele lakok meg, meg a parjaval.

De hamarosan koltozok a baratomhoz munka miatt. Ezert voltam most nala tobb idot, mert inteztem a melot.

Masreszt, kb 3-4 napja tervezem hogy haza kene mar jonni, de nem birtam raszanni magam... pont ez miatt, mert tudtam hogy veszekedni fog.

2019. aug. 16. 19:58
 5/8 anonim válasza:
61%

Ugy gondolom, h szuleidnek terapiara van szukseguk, de azt is gondolom h nagyon félt téged(megjegyzem: túlságosan) de azt megkérdezném, h te tettel mit anyád/apad ellen amitől ennyire kiakadna emiatt? Az is lehet túl szigorúak szüleid, az is lehet h ok csak a negatívat látják benned, meg az is lehet h kivannak faradva a munkától és ennyire meglátszik rajtuk... amin keresztül mész napi szinten, én megértem mindenesetre, mert velem is megtörtént mikor apámmal éltem. De ezt a helyzetet úgy oldottam meg h külföldre költöztem 14evesen(nem ajánlom)

Meg azt hozza tennem ha esetleg ez az oldal a válaszom mellé kiteszi a nevem, ne aggódj nem mutatja igazi tulajdonsagaimat xx

2019. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Ahelyett, hogy ide írod ki a nyávogásod, meg azon élvezkedsz, hogy a saját anyád (már ha mondd neked bármit is ez a szó, mert itt sokaknak semmit sem jelent) idegen nyomorékok szólják le, inkább mentél volna oda hozzá, átöleled és nyugodt hangon elmondod neki, hogy téved, megmutatod a beszélgetést, amit írtál neki, és megpuszilod. Esetlen, talán, bár ez lehet, hogy a magadfajtának már sok(k), azt is mondhatod neki, hogy szereted.
2019. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem költözz oda a barátodhoz, ha ott szívesen látnak, és nem olyan a fogadtatás, hogy leordítanak, leordibálnak téged.

Szóval nem normális, hagyjad, nem érdemes vele kommunikálni, meg konfrontálódni. Menj el amíg diák vagy, diákmunkára, meg gyűjtögessél meg mittudomén.

De egyébként szal ott a barátodéknál talán ha ott nem volt gond, talán szívesen látnának, vagy legalábbis mindenképpen szívesebben, mint anyád, aki ordítva fogad, és rögtön letámad.

2019. szept. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Phil Collins és Ákos - Tarzan:


"A helyed ott van, ahol szeretnek".


Egyébként szóval, ha amúgy anyóssal-apóssal többiekkel is jó ott a kapcsolat, szerintem mehetnél oda. Akár még úgyis, hogyha mondjuk pl tanulsz még, akkor egyelőre mondjuk nem adsz bele a költségvetésbe, de aztán majd amikor beindulnak, helyrerázódnak nálad a dolgok, beindul a szekér, akkor majd beleadsz akár elsőkörben még többet is, hogy kipótold mondjuk addig amig nem fizettél. Vagy valami. Anyukáddal meg próbálj meg nem konfrontálódni, akár el is mehetsz sétálni minden alkalommal , amikor veszekedni próbál, de egyébként , számíts rá, hogyha hazaérsz, akkor folytatni fogja, tehát ne járd ki az összes energiádat a lábadból. Mondjuk szal ez tényleg fárasztó, de egyébként akkor meg, ha otthon vagy, próbálj meg vele minél kevesebbet kommunikálni szerintem, próbáld kerülni. Csak annyit beszélj vele, amennyit feltétlenül szükséges. Pl ha el akar küldeni a boltba, akkor. Vagy hogy pl hagyott neked is vacsorát, vagy pl hogy vidd le a szemetet, vagy hogy ki mikor megy be a fürdőszobába, hogy ne ütközzön az időpont ha esetleg neadjisten mind a ketten ugyanakkor akarnátok menni.


Ja és mégegy, hogy a bevásárlást, amikor mondjuk esetleg aktuális, és ha pl mmondjuk nincs kocsid, de úgyis megközelíthető a bolt, akkor akár fel is ajánlhatod, hogy elmész te bevásárolni. Tehát, hogy addig se legyél otthon. Bár, ha ő elmegy egyedül ,akkor se találkoztok.


Viszont, a diákmunkapénzedet, meg a többit is, lehetőleg próbáld meg elrejteni, tehát olyan szempontból, hogy pl neadjisten, adott esetben zsarnok anyuka , szal nehogy elvegye. Mert pl volt itt egy olyan kérdés, hogy valaki írta alá kommentbe, hogy diákmunkával sikeresen összegyűjtött egymilliót, aztán amikor oda jutottak a párjával, hogy lakásvásárlás, az anyja ellopta azt a pénzt, kérdezte tőle, hogy hol van, azt mondta, elvette, mert kellett, pedig már ki is néztek amúgy tehát a párjával egy tök jó házat, ami minden szempontból jó lett volna, és pont az az egymillió hiányzott, amit az anyuka eltulajdonított. Tehát mindenre vigyázni kell. Ha nem olyan, akkor nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de azért mindent vegyél számításba lehetőleg szerintem.

2019. szept. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!