Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik vörösbor az, ami...

Melyik vörösbor az, ami annyira finom, hogy tényleg élvezet inni azt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Bármelyik 1500-2000 forint fölött.
2019. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
21%
pontosítok: bármely 15.000-200.000 között
2019. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SHARON TATE ***** válasza:
15%

Egri medina

Villányi cabernet sauvignon

2019. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. En pl. nem tudom elviselni meg a feledes vorosborokat se, mas meg a szarazat nem szereti. Kb. pont annyira buta kerdes, mint hogy melyik a legfinomabb suti vagy melyik udito a legjobb.
2019. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Tessék: egyik sem. Nem szeretem.
2019. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es ezek eggyáltalán nem buta kérdések, mert pont ezek a kérdések miatt veszek ilyen-olyan édességeket, üdítőket, és az igazság az hogy a fele üdítőket, édességeket, de még a borokat sem, nem hogy megvenni, de még kiadni sem lenne szabad, annyira rosszak, vagy valami hasonló... Én pl szívesen reklámozom, néha ajánlom azokat a termékeket, amik annyira jók, hogy képes vagyok megvenni, és fogyasztani is :) tehát ezért is kérdem.
2019. aug. 8. 07:43
 7/11 A kérdező kommentje:
1-es, igaz lehet :) bár nincs 200ezrem egy borra, de biztos kipróbálnám, és itókáznék olyanokkal, akik ilyeneket szürcsőlnek. :) régen mindig hozták nekem ezeket a piákat, de ha lesz a szülinapom, addigra beszerzek pár komolyabb, minőségibb bort, aminek reményeim szerint jobb ízük van, mint amiet utoljára vettem :) bár ezt nem nehéz felülmúlni, nagyon durva volt, szinte minden kortyától hánynom kellett, pedig bírom a piát, és merlot volt. Vicces az volt a neve, hogy BB bárhol bármikor... :)) ez vajon mire utalgatott??? :)))hahaha :)
2019. aug. 8. 07:52
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy Te azt várod, hogy egy minőségibb bornak nem bor íze lesz, hanem finom, mint egy málnaszörp.

Rossz hírem van, a drága bornak is bor íze lesz.

Sőt, tesztek azt mutatják, hogy aki nem ért a borokhoz annak vakteszteken jobban ízlenek az olcsó borok.

2019. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:
95%

ma 08:55

Nem biztos, hogy azt várja. A rossz bornak rosszboríze van, a jónak meg jóboríze. Sok italról hittem én régen, hogy nem szeretem, amíg rá nem jöttem, hogy ja, hát jól is meg lehet csinálni „ugyanazt” az ízt. Körülöttem sem egy embernek mutattam már meg, hogy csak azért utált 1-1 italfajtát, mert sose ivott jót belőle (max. drágát, ami gyakran nem ugyanaz). Lehet, hogy valakinek egy bor sem ízlik, de alkoholfogyasztó emberek közt ez a ritkábbik eset.

Hogy a hozzá nem értő nem tudja megkülönböztetni a jó bort az olcsótól, hát egyrészt nem mindegy, hogy melyiket, másrészt meg csak egy bizonyos határ fölött igaz. A legtöbb alkoholfogyasztónak vakon is jobban ízlik a 3000, mint a 700 forintos bor, még ha esetleg nem is 10-ből 10×.

2019. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a BB Merlot nem tetszett, azt nem csodálom.

Hol szoktál vásárolni és milyen árkategóriában gondolkozol?

2019. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!