Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes szülők például az...

Egyes szülők például az enyémek miért nem világosítottak fel a szexről meg ezekről?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttetek rá, hogy mi hogy működik? Nem volt ciki, hogy általános iskolákban nem tudtál valamit ha kérdezted a suliból?

2019. aug. 21. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
A dolognak nem csak az a hátránya, hogy hiányosak lesznek a gyerekcsinálási ismeretek, de sok kérdésből az is látszik, hogy a szülők a gyereküket még a nemi szervük tisztítására, kezelésére se tanítják meg, és orvosnak sem szólnak ha baj van ezek működésével. 17 évesen még kínlódnak a fiúk a fitymaszűkülettel, a lányok nincsenek tisztába a mensruációs problémákkal.
2019. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem se mondtak semmit,se szex se menstruacio.Először allt isk. 8 ban jött meg,annyira fájt,lázas voltam,hànytam és reszkettem a fajdalomtol. (Ez mai napig fent áll,egy menszesz rosszabb mint a szülés,vajudas minden.)Ezután hazaküldtek a sulibol,apum volt otthon csak mondtam neki sirva hogy nagyon fáj a hasam.Elment anyám munkahelyére aki valszeg azt mondta adjon nekem betétet.Ennyi volt,nem emlékszek hogy mondtak is volna barmit.Növérem volt aki mondott 1-2 dolgot hogy hasznaljam a betétet rendesen.A szex,annyi volt a felvilágosítás anyám részéről hogy ha terhes leszel kitaposom a beled.

28n

2019. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
96%
ha anyukámat kérdeztem mindig azt mondogatta hogy nem tudja
2019. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem mondtak semmit se a szexről, se a mensiről. Van egy nővérem, tőle láttam, hogy fáj a hasa. Nem tudom, hogy vele beszélt e anyám, de szerintem vele sem. Amikor megjött kb mintha valami bűn lett volna, úgy vallottam be anyámnak. Emlékszem az érzésre. De utána sem kérdezte, hogy rendszeres e. A suliban kapott kis füzetet dugdostam. Egész tinikoromban titokban menstruáltam, nagyon fura volt látni, hogy volt osztálytársam aki telefonál előttem az anyjával és megosztotta vele a gondjait.

28n

2019. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok.

Egyébként tinimagazinokból tudtam meg mindent. Meg ugye az osztályban beszéltük. Jah de egyébként mosakodás közben fedeztem fel, hogy nekem luk van a lában között. Én nem tudtad, hogy az normális, meg is rémültem. Meg azt hittem, hogy a szex az, hogy odadörgöli a pali a kukiját a nagyajkakhoz. Kb mint egy hotdog. Azt is azért hittem mert a barbiknak nem volt anatómiailag hiteles genitáliájuk. Nővérem mondta, hogy ez nem így van.

2019. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!