Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor lehet valamit csinálni?

Ilyenkor lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy anya és apa rég elváltak azóta apa új párja házában élünk. Viszont valami rettenetes már vagy 8 éve. Van egy testvérem és a nő mindig azt csinálja egyszer a másikkal van jobbá míg a másikat kibeszéli. Egy idő után rá jöttem milyen ezért én nem is mondok semmit de a nővérem folyamatosan pl olyanokat hogy én ezt meg azt mondtam azt nem is igaz. Kitalálnak dolgokat és azt mondják apámnak és ki akarnak engem dobni. Egy ideig mehetem anyához de utána a nő kitalálta hogy csak akkor mehetek ha ő meg engedi így már 4 hete nem voltam. Illetve bármit csinálok nem jó neki ha felmosok akkor az nem jó ha nem akkor meg az. Tudni kell rólam hogy a jegyem viszonylag négyes átlagot adnak ki és erre folyamatosan azt mondja nincs agyam meg hogy hisztis liba vagyok még egyszer ettem tanulás közbe erre el kezdi hogy így leszek még fogyatékosabb a üres férjemmel még zabálok is mondtam hogy a jegyeim jók erre meg támadott azzal hogy a matek jegyem kettes igen az nagyon nem megy. Plusz titokban azt mondja hogy a nővérem homoszexualis stb stb. Apa mindig csak mondja hogy elmegyünk, se sose történik meg. Azt itthon megfejtette a drága jó asszony hogy azért megyek anyához mert megvásárolható vagyok. Ha valakit nem érdekel ami őt igen egyből elhordja mindenek pl zenét nem szerettem a rockot így ki találta hogy minden amit hallgatók az kaki és minden pillanatban el mondja.

2019. aug. 22. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Keresd meg a bizonyitványát, mert gyanítom, ő sem volt jó tanuló. Bár a négyes átlag szerintem nagyon jó eredmény.

De közölheted vele, hogy Albert Einstein, sőt Dr. Szent-Györgyi Albert majdnem bukásra álltak. Kérdezd meg a nőtől tudja kik voltak? Mert szívesen elmondod neki.

2. Mivel ő nem a biológiai szülőd, nem gátolhat meg abban, hogy anyudat meglátogasd. Fogod magad , és meglátogatod. Ha fenyegetőzik, közöld vele, hogy vannak törvények amik rá is vonatkoznak. Ha fenyeget, ver, gátol a szabad mozgásodban, hogy a szülődet meglátogasd akkor hivatalosan panaszt teszel az iskolában az igazgatónak akitől segítséget kérsz.

3Nővéredet meg tájékoztasd, hogy annyi esze van mint egy marék lepkének ha nem látja, hogy manipulálják. Nehogy azt higgye, hogy a háta mögött ő nincs szidva rendesen.

Amúgy mennyi idős vagy?

2019. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korlátozhatja a kapcsolattartásod az anyáddal. (egyébként ha az apád lehetne sem tehetsé. Kivéve bíróság által is jóváhagyott esetekben)
2019. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok a nővérem nem hallgat rám azt hiszi csak meg akarom rontani a kapcsolatukat. Látogatni azért félek mert olyankor rám szál a egész család.
2019. aug. 22. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
apad nem akar kiallni melletted?
2019. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is nézzük,nem a te házad,odamentetek valakihez lakni,persze hogy a nő nem tűr el sok dolgot,meg vannak hülyeségei.Nem a nő itt a hibás,hanem apád.Kérdezd meg tőle meddig akar ilyen alárendelt viszonyban maradni.Te meg közben jobb ha hallgatsz,mert nem otthon vagy idézőjelesen.
2019. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezért nem teszek semmit mert nem a mi otthonunk. Apa egy ideig kiáll de a nő szépen át rendezi a történetet a ő javára.
2019. aug. 22. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes hozzászóláshoz egy apró javítás, az csak urban legend, hogy Eistein bukott matekból, valójában nagyon is jó volt matekból, csak 14 éves korában nem vették fel az egyetemre mert biológiából nem volt jó.

Kérdező te pedig fogd magad és menj el a gyámügyre és mondd el nekik, hogy nem engedik a kapcsolattartást az anyukáddal

2019. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem költözhettek vissza anyukádhoz? Valami gond volt vele? És hogy élhet egy férfi egy ilyen nő mellett????? Már régen el kellett volna menni tőle. Addig bírd ki, amíg tanulsz, ha már szakmád lesz, elmehetsz tőlük, bérelhetsz egy lakást akárhol.
2019. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!