Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol lehet kivizsgálni, hogy...

Hol lehet kivizsgálni, hogy Édesanyja vagyok a gyermekemnek és a vérszerinti kapcsolat fenn áll. Mennyibe kerül ez a vizsgálat, milyen anyagot kell beszereznem hozzá?

Figyelt kérdés
Én biztos vagyok benne, hogy én hoztam a világra, de a lányom kételkedik benne.

2019. aug. 23. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
De hogy hogy ketelkedik benne, mi alapjan?
2019. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Metionin ***** válasza:
93%
Ugyanott ahol apaságit is csinálnak. RFLP analízis, szájnyálkahártya-kaparék kell hozzá.
2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Bármelyik magánlaboratóriumba bemész, és elmondod mit szeretnél. Elmondják, pontosan milyen típusú vizsgálatra van szükség (nyilván dns-profil vizsgálat) és adnak árajánlatot is.

Mivel én egri vagyok, csak a SYNLAB-ot ismerem, de ha nem a közelben laktok, biztos van más magánlabor hozzátok közel is. Itt egy árlista, csak hogy be tudd lőni, mennyibe fog ez nektek fájni: [link]


Egyébként ne haragudj, de hogy kételkedhet a lányod abban, hogy te vagy az anyja? Az, hogy külsőre nem hasonlít rád, semmit sem jelent. Vagy meg akar téged tagadni valami súlyos ok miatt?

Ha nincs semmi ilyesmi, sose viselkedtél vele úgy, hogy ilyen meghurcolás indokolt legyen, a helyedben elgondolkodnék, milyen embert neveltem...

2019. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Tini koromban én is kételkedtem, mert idióta voltam. Anyám halálra idegesített, szerettem volna, ha kiderül, az igazi anyám kő gazdag, fiatalos, laza... hát nem jött be.
2019. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ahhoz semmi különöset tenni az anyának, hogy egy tinédzser utálni kezdje, és kételkedni kezdjen a vér szerinti kapcsolatban. 13-18 között mindenki komplett hülye, és hülyeségeket csinál.
2019. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Ne csinálj már hülyét magadból Kérdező! A fene sem bizonygatna semmit!

Ha kételye van a gyerekednek, majd ha lesz saját jövedelme, akkor a saját pénzén elvégezteti, elvégre neki vannak idióta ötletei.

Én biztos, hogy egy lépést nem tennék.

2019. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Tinikorban normális az effajta kétely. De nem biztos, hogy egy ilyen vizsgálat segíteni fog, hiszen aki kételkedni akar, az kételkedni fog. Ezért szerintem jobb stratégia, ha elmondod a lányodnak, hogy normális, amit érez, életkori sajátosság, és te ezzel együtt szereted és elfogadod őt.


Persze ha simán belefér a családi költségvetésbe, akkor felajánlhatod neki a tesztelést, de mindenképp úgy, hogy utólag biztosnak érezze (tehát jelen legyen a mintavételkor, a szeme előtt csinálják - persze magát a vizsgálatot már nem fogja tudni ellenőrizni, és simán lehet, hogy a végén azt fogja gondolni, lefizetted a labort a hamis eredményért).

2019. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
akkor jarjon utana o!
2019. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Ennek bizonyításához nemcsak az anyának kell leadnia a vett mintákat, hanem a gyermeknek is. Ill. majd a laborban mindkettőjükét leveszik a laborosok. És majd írásban megkapják a vizsgálat eredményét.

Meg a számlát is megkapják! Majd a lányod kezdő fizetéséből több havi részletre levonjátok! Ezt most megmondhatod neki! Gondolkozzon már!!!

2019. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Aztán amikor meglesztek az "anyasági vizsgálattal", akkor majd kitalálja, hogy az apja nem az apja és ti rohangásztok újabb vizsgálatra? Ennyire eszement szülő nem lehetsz!
2019. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!