Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neurológiai vizsgálat, mire...

Neurológiai vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Először is 15 éves fiú vagyok. Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, kimerem mondani hogy utál (mind1 ezt nem ragoznám tovább)- Odáig fajult a dolog, hogy kért nekem egy beutaló neurológiai vizsgálatra, (Szerinte nem vagyok normális..????)ezen rohadtul felháborodtam.. Semmi oka nincs rá..(Ezen felűl szerintem őt is elkéne küldeni orvosokhoz mert amit művel az egyszerűen elfogadhatatlan, gondolok itt komolyabb dolgora, leszarja a háztartást, nem csinál semmit egész nap a rohadt telefonját nyomkodja,úgy beszél velem mint egy kutyával, és apámmal is rohadt szar a kapcsolata- sokat veszekednek is)..Ezek után köteles vagyok elmenni az orvoshoz, és ha igen mire számíthatok?

2015. márc. 7. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neurológiára csak beutalóval lehet menni,amire rá kell irnia az orvosnak,hogy miért kér neurológiai kivizsgálást. Általában a háziorvos kér ilyet. Szóval attól függ,mi a van a beutalóra irva.
2015. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki nem normális, akkor nem neurológiai vizsgálatra küldik, hiszen ott mással foglalkoznak.

Amúgy nyugodtan menj el vele, semmilyen fájdalmas vizsgálat nincs és ott majd kiderül ha vele van baj és nem veled. :-))

2015. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de komolyan mondom nem vagyok bolond, ezt ő állítja. Ha tudnátok, hogy ő miket csinál, és miket csinált..hajajaj...Egyébként mit tehetnék hogy ha ő így próbál engem megfélelmíteni, hogy orvosokhoz küldd akkor én mit tehetnék? Ez a kapcsolat totál megromlott ebből már semmi nem lesz - szóval kihez mehetnék?Gyámhivatal?
2015. márc. 7. 16:03
 4/8 anonim válasza:
100%
Apukáddal milyen a viszonyotok? :) mert ha jó akkor elkell mennetek gyhivatalba és ha dolgozik apukád akkor elősször albérletbe aztán kisidő múlva tudnátok venni egy kisebb lakást :D ha meg külön él apukád meg anyukád akkor eltudnál költözni apukádhoz mert elég hosszú tud lenni egy ilyen eljárás
2015. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Kamuuuuu
2015. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
neurológia az nem pszichiátria, semmi köze nincs az elmeállapotodhoz
2015. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi, semmi nem lesz.

Amúgy nem vagy köteles elmenni, max anyádék ráderőltetik, hogy elmenj.

De hogy minek, azt mi innen nem tudhatjuk, ugyanis az írásod alapján anyád pszichiátriára akarna vinni. Ha neurológiára kérte a beutalót, akkor ezt rendesen benézte. És a háziorvosotok is gáz, ha viselkedészavarral neurológiára küldött.

Sebaj, aznap nem mész suliba.

2015. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok,



Igaz régi kérdés, de gondoltam leírom az én tapasztalataimat is.


Én tegnapi nap folyamán vettem részt egy neurológiai vizsgálaton. Régóta tartó szédülés miatt kerestem fel az orvost.


Első körben alapos elbeszélgetés volt, korábbi betegségekről, munkámról, családtörténetemről.


Utána kezdődött a célzott vizsgálat, vérnyomásmérés, reflexvizsgálat, egyensúlyközpont vizsgálat, idegpályák vizsgálata. Tényleg elég hosszan tartott, és alapos volt. Elég tapasztalt orvosnál voltam, aki annyit monodtt a végén, hogy nincs neurológiai baj, valószínűleg a fülem miatt érzem a szédülést (amivel alapból is nagyon sokszor voltam orvosnál).

2021. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!