Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a családom...

Mit csináljak ha a családom folyton kibeszél?

Figyelt kérdés
Igen mindig hallom és nagyon ronda dolgokat de ha véletlenül ki megyek pont a beszéd közepén hogy ők viccelnek és én veszek mindent komolyan.

2019. aug. 22. 11:31
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Vagy felveszed/nem veszed magnóra amit és ahogyan mondanak, és szembesíted őket ezzel, valamint, hogy ez a dolog bánt téged.

2. A kommunikációt a minimálisra csökkented velük. Lehetőség esetén elköltözöl.

2019. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a gyerekeim még kis iskolásak de ovis koruk óta megtudták mondani, ha nem akarják, hogy én valamiröl beszéljek.

Pl gyerek hisztizett majd mikor a nagyihoz indultunk oda állt: Anya a nagyinak ne meséld el a hsiztit.

Ennyi nem mondom akkor el.

2019. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

,,A kommunikációt a minimálisra csökkented velük. Lehetőség esetén elköltözöl."


Én ezt alkalmazom. Ők már olyan sokak, komolyan, hogy már nyáron is elég elviselni őket, amikor muszáj vagyok itthon lakni, na de jövőre már nem szerencsére. Engem is folyton kibeszélnek. A vicc, hogy a tesóm is kibeszéli nekem anyáékat, ha valami olyat tesznek, ami neki nem tetszik, aztán amikor meg kap valamit anyáéktól, akkor meg ők a legjobb fejek, és én vagyok kibeszélve.

2019. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Igen nálunk is ez megy
2019. aug. 22. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a bebeszélést! Hátha jobb! :)
2021. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!