Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha 16 évesen a szüleim nem mernek elengedni egyedül egy szomszédos városba?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

17 vagyok. Csak úgy engednek el, ha beszélt a barát anyjával/apjával. Ha még nem ismerte.

Vagy, ha eleget beszéltem már róla otthon, akkor elengednek. (Nem egyszerre, hanem fel-fel ugrik a neve a beszélgetésben)


Természetes, hogy tart egy kicsit.

2019. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Engem is úgy engedtek ha tudta hogy kihez megyek (pl busszal 30 km egyedül nagyanyámékhoz, vagy legjobb baratnőmhöz) de míg betöltöttem a 17-et addig egyetlen egyszer aludhattam ott még 8.-ikos koromban egy barátnőm születésnapi buliján.

Amikor barátom lett már elmúltam 16 de 8 hónap után aludhattam ott náluk először egy este. A barátom anyukája már szinte nem tartotta normálisnak anyámat :D

Azóta 23 vagyok, megértem hogy féltettek. Én is átgondoltan engedném a gyerekem, természetesen többet szeretnék tudni az illetőről akihez engedem.

2019. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nem normális, én 16 évesen már bevonatoztam a fél országot. De az is kérdés, hogy fiú vagy vagy lány, mert a lányokat nehezebben engedik el. Mondjuk a szomszéd városba simán elmehetnél.
2019. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fricu1 válasza:
100%

Az.

Előbb vidd haza a srácot, mutatsd be, utána szabad a pálya.

2019. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 DrFaktor válasza:

Van, aki 6 évesen egyedül jár az óvodába és van, akit még 18 évesen is kísérgetnek...Szerintem normális, ha egy picit jobban féltenek az átlagnál - lehet van személyes rossz tapasztalatuk a múltból. Megbeszéltétek (normális, nyugodt hangnemben), hogy miért nem akarnak engedni?

Ismerik azt, akihez mész? Találkoztak már? Nála aludnál? Mit akartok csinálni? Ezek mind befolyásolják, hogy mennyire lesznek hajlandók elengedni.

2019. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki 6 évesen egyedül jár az óvodába


Én 6 évesen egyedül vonatoztam el a 25 km-re lakó nagyszüleimhez. Mondjuk, ennek 54 éve. Akkor még más viszonyok uralkodtak.

2019. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!