Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Engednétek a lányotokn...

Szülők! Engednétek a lányotoknak ilyet hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 24. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bízom benne hogy ennél okosabb gyerekem lesz.
2019. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Szegény. Biztosan kiállt egy szeg a székből, amin ült, azért szakadt szét a picháján. Mert ez még divatnak is rém ciki.
2019. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha akarod, hogy még jobban lázadjon, csak tiltsd meg neki. Az öltözködés a személyiség kifejezésének része. Én patkányos kendőben, szakadt farmerban meg bakancsban jártam 16 évesen, aztán mégis lediplomáztam, és most nem lehet leszedni a lábamról a tűsarkút.
2019. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha fiús nadrágot akar hordani:/ bár azért elbeszélgetnék vele, hogy lányosabban öltözzön. De ha pont a s*ggénél kiszakadna, bevarrnám neki szívesen:)
2019. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

A szett melyik darabjára gondolsz és hány éves a lány?

18 év fölött nem kell az engedélyem, de a véleményemet elmondanám. 18 alatt pedig a cipőn kívül egyiket sem engedném.

2019. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Elég modern gondolkodású vagyok. De "melltartóban" és "pucér fenékkel" nem engedném ki,mert még ha nem is kell ez alapján megítélni valakit,de valljuk be, nem igazán illedelmes. Ne járjon zsákban, legyen kivágott felsője,rövid gatyája stb,de na. Ha elmúlt 18, nyilván nem tiltanám,de elmondanám a véleményem. Mint ahogyan én is megkérdezem őt,hogy mi a véleménye az én dolgaimmal kapcsolatban.
2019. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Így legalább nem kell lehúznia a nadrágot ha pisil. :D Ez olyan, mint a kisfiúknak a cipzáras overall. :D
2019. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom az ilyen gatyákkal, meg a nagyon rövidekkel, hogy leül benne a tömegközlekedésen vagy bármilyen széken főleg meleg nyári napon és bármilyen szart összeszedhet. Én totál zárt farmerben undorral ülök le.


Amúgy megint egy provokatív kérdés...

2019. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!