Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit engednétek meg...

Szülők! Ti mit engednétek meg a 16 éves lányotoknak és a barátjának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt találkozások számára és hosszára meg ilyenek.
2019. jan. 2. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Igazából mindegy mit engedsz meg. Ha akarnak úgyis találkoznak max hazudni fog neked, az pedig nem lenne célravezető. Hossznál ugyan úgy lényegtelen, ha a szextől akarod megóvni, ahhoz elég fél óra is. Én nem is értem egyébként, hogy miért kéne korlátozni amíg nem megy a tanulás rovására a dolog. Ha sülve-főve együtt vannak és kb nem is látod, akkor pedig le kell vele ülni beszélni és megkérni, hogy töltsön veletek több időt. De ha csak simán nem engeded el akkor bezárkózik a szobájába. Az se jobb.
2019. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Hat majdnem mindent. Igazabol remelem mire 16 lesz a lanyom nem nekem kell barmit is megengednem, hanem o mond el mindent es lesz bennem bizalma annyi, hogy nem suttyomban jarogat el fiuzni:-).

Alapbol szeretnem ha inkabb a fiu eljonne hozzank, bemutatna. Hetvegen pentek, szombat johetne akar ott is alhatna a fiu (ha a lanyom nagyon kerne es nem csak epp egy hete kavarnanak). Hetkozben ha randiznak akkor azt kernem a lanyomtol, hogy vagy ugorjon fol a fiu emberi doben hozza vagy o max este 7-ig odalehet vele. Persze ha a levke kesz. Penzek/szombat felolem akar este 11-ig is doalehetne. Mehetne vele moziba, szinhazba, normalisabb teazoba/etkezdebe, parkba...

De tenyleg elobb ismerjem meg a fiut es utana tudnam eldonteni mennyire szeretnem ha a lanyommal sokat logna.

2019. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
16 éves tok normális h kapcsolatok vannak,probák,szerelmek,élmények,ma már nem kötelező a gyerekszobábol kiházasodni,tapasztalatokat kell gyujteni. Otthon még a 20 asok is hazudoznak,meg mennek motelbe,meg bujkálnak,mert ha egynél több párod volt aki nem a férjed és nem otthonrol mentél hozzá,kikiáltanak prostinak sajnos..
2019. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazából édesanyám még korainak tartja a kapcsolatot. Már bemutattam nekik a barátomat és én is ismerem a szüleit. Lassan 8 hónapja leszünk együtt. A tanulmányi átlagunkon még mindig javítani akarunk mert mindkettőnknek vannak tervei a jövőre nézve. Persze néha becsúszik egy egy rosszabb jegy de mindig próbáljuk kijavítani. Csak az a baj hogy mivel keveset találkozhatunk így mindketten sokat nyomkodjuk a telefont. Tudom hogy nem jó, de nekem hiányzik. A szüleimmel is töltök időt. Szoktunk társasozni és családi programot sose mondok le egy találkozó miatt.
2019. jan. 2. 22:18
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Mindent :)
2019. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
95%
Az én egyik barátnőm (16) és a barátja (18) március óta vannak együtt. Téli szünetben majdnem a szünet kezdetétől a barátja volt a lánynál, a szilvesztert együtt töltötték a fiúnál, majd a lány a barátjáéknál volt és együtt mentek vissza koliba. Szóval az ő szülei engedékenyek.
2019. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Én így simán engednélek. Próbáld meg vele az "asztalhoz leülős,higgadt, összeszedett beszélgetés"t, ez a legcélravezetőbb
2019. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

16 voltsm mikor megismerkedtem a mostani parommal. Nekem elhiheted hogy 16 eves szerelmes lanynak senki nem tilthat semmit. Ha el akar menni es nem engedik van aki inkabb elszokik es csak rosszabb, rengeteg ilyen ismerosom van. Nekem nem tiltottak semmit nem szoltak bele, azota mar 6 eve egyutt vagyunk es varjuk a babankat is.

Egy 16 eves mar javaban tudja es erzi hogy mit akar es tud donteni is. Jobb esetben. Akiket lattam hogy tiltottak es nem engedtek dokgokat azok mind elszoktek, es problemasak lettek.

2019. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Kíváncsi vagyok a válaszadók közül kinek van kamasz gyereke...én úgy látom legtöbbjük maga a gyerek. 16 évesen csak ne aludjon ott senki senkinél, az komolyabb, felnőtt kapcsolatba való.
2019. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
16 évesen nem hiszem, hogy bármit tiltanom kellene neki. Bíznék benne és magamban is annyira, hogy tudom, jó munkát végeztem. Szexelni úgyis akkor fog, amikor akar, akár délután háromkor, akár reggel hétkor, akkor meg miért ne aludhatna együtt a barátjával. Csak annyit kérnék, hogy tudjam hol van. Én is voltam kamasz, igaz már vagy 15 éve, de attól még nem fogok álszenteskedni, meg játszani az agyam.
2019. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!