Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 4 évvel ezelőtt nevelőszülőkhö...

Morfeus77 kérdése:

4 évvel ezelőtt nevelőszülőkhöz került a gyermekem. Szerintetek láthatom még? Azt az infót kaptam hogyha tartós nevelésbe veszik akkor már nem láthatom soha.

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt nevelőszülőkhöz került a gyermekem. Idő közben megszakadt a kapcsolattartásom vele de most újra szeretném tartani vele a kapcsolatot.

A gyermekjóléti központ tanácsára írtam egy kérvényt amit elutasítottak.


2019. aug. 25. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves?
2019. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nem véletlenül került nevelőszülőkhöz, és nem is véletlenül utasították el a kérelmedet. Lehet gonosznak és kegyetlennek hangzik, de ezek szerint jobb a gyereknek, ha nem tartod vele a kapcsolatot...
2019. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen, láthatod. Ha betöltötte a 18. életévét. Utánna ő is azt csinálhat amit akar, és mást se fog érdekelni ha keresed, találkozol vele, tartod vele a kapcsolatot.

Ha lehet tudnunk, hány éves gyermekről van szó, és miért került nevelőszülőkhöz? Amíg tartottátok, milyen volt a kapcsolatotok?

2019. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezek szerint nem láthatod.


Kezdj el most leveleket írni neki és 18 éves korában adogasd oda neki, hogy tudja, sokkal hamarabb gondoltál rá, csak nem érhetted el

2019. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Kevés az esély,mondhatnám semmi.Talán 18 éves kora után,ha ő is akar találkozni veled.

Szerintem komoly noka van annak,hogy nevelőszülőkhöz került.

2019. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartottad a kapcsolatot vele,nem jelentél meg a láthatási időpontokban,akkor igen véglegesen megszüntetik a szülői kapcsolattartást érdektelenségre hivatkozva és örökbeadhatóvá nyilvánitják
2019. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Meglehet kérdenem,miért nem tartottad a kapcsolatot a gyermekeddel?
2019. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne bolygasd más életét,ha másnak adták,annak oka volt.Hagyd hogy nyugodtan élhesse az életét.
2019. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért szakadt meg? Az én értékrendem szerint nincs az az élethelyzet, hogy megszakítsam a gyerekemmel a kapcsolatot.

Mostmár hagyd békén, gondolom nem volt könnyű neki megszokni a helyzetet, most újra meg akarod bolygatni az életét?

2019. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ideje továbblépni...
2019. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!