Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mennyire vagytok...

Szülők, mennyire vagytok bizalmas viszonyba 19 év körüli gyerekeitekkel? És ti fiatalok mennyire beszélitek meg dolgaitokat szüleitekkel?

Figyelt kérdés
19 éves lányomnak először van komolyabb fiúja. Elég csendes kamasz volt, bár megesett, hogy azért hülyeséget is kiművelt. Ezekre én mindig totál megértéssel fogadtam, ha bünti volt is, de megértést tanúsítottam és soha nem kiabáltam, inkább megbeszéltük a történteket. Most nagyon kiváncsi vagyok a fiúra és de nem akarja elárulni, hogy kicsoda, azt mondta ha olyan komoly lesz majd akkor. Igaz pár hete tart, de minden nap késő estig a városban vannak, nem értem, hogy mi olyan nagy titok ebben, hogy kérek egy nevet vagy fényképet. Már többször összevesztünk emiatt. Tudom..túl kíváncsi vagyok, de érdekel, hogy kivel randizik. És örülök is neki, mondtam hogy nyugodtan elhozhassa, én is voltam fiatal, tudom, hogy megy ez...tehát semmi tiltás és mégse jó a kisasszonynak, és nekem ez nagyon rosszul esik, hogy ennyire elzárkózik.

2019. aug. 27. 16:21
1 2
 1/14 alletta ***** válasza:
95%

nagyon kíváncsi vagy, ezt jól érzed. hagyd békén lányodat, különben teljesen bezárkózik, és nem fogod megismerni a fiút. lehet már előre fél, hogy mit fogsz szólni, esetleg kritizálni a fiúban.

ja, és igen, nem szabad elfelejteni, hogy mi is voltunk fiatal szerelmesek. :)

2019. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzi,hogy eljött az ideje,akkor be fogja mutatni.Ne erőltesd a dolgot mert még rosszabb lesz.
2019. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem kritizálni akarok, örülök hogy végre szerelmes. Valóban szívesen látnám őket otthon, mondtam ha olyan lesz a kapcsolat, ott is aludhat.. Tehát tényleg örülök, és simán rosszul esik hogy nem bízik bennem.
2019. aug. 27. 16:39
 4/14 alletta ***** válasza:
100%

pár hetes csak a kapcsolatuk, lehet lányod még korainak tartja, ő sem biztos benne hogyan alakul kettejük kapcsolata.

na,na! azért már veszekedtél vele!:)

2019. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ne nyaggasd, majd eljön mindennek az ideje.

nem köteles beszámolni a partneréről, felnőtt nő, nagykorú.

2019. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes :) Valószínű még ő se döntötte el, komoly-e a dolog. Ilyen korban sok a "kavarás", tart pár hétig-hónapig, aztán ahogy jött, úgy megy is. És ez pozitív, így ismerik meg a saját igényeiket is a másik félben. Majd mikor már nem barátot, hanem férjet választ, jól fog jönni a tapasztalat, még ha te nem is látsz minden "jelöltet" :)
2019. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem fiam van, sose titkolózott. Mondjuk nem is telepedtem rá, nem nyüstöltem.

Pici korától megvolt a bizalom, nincs tabu, minden kérdésre válaszoltam.

2019. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Feleslegesen erolteted. Nem azért nem viszi haza mert titkolozni akar, hanem mert nem döntötte el valószínűleg hogy 'méltó-e'a fiú, azaz hogy elég komoly-e a kapcsolat hogy bemutassa. Pár hét még nem biztos hogy elég. 2-3 hónap után faggasd szerintem, vagy ha furán viselkedik.
2019. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én több, mint fél év után mutattam be a barátomat egyáltalán anno, akkor éreztem úgy, hogy be akarom vonni az életükbe, és fordítva. Pedig édesanyám már előtte is mondta, de ezt mi érezzük, akik a kapcsolatban vagyunk.
2019. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%

Engem pont 19 évesen baxtak ki otthonról, szóval ennyire voltunk bizalmas viszonyban...


Ami a lányt illeti, majd hazaviszi a srácot ha akarja. Ne erőltesd. Lehet hogy épp azért titkolja mert egyből másznál bele a dologba.

2019. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!