Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Csináltok olyan...

Szülők! Csináltok olyan dolgokat a gyerekeitekkel, amiket utáltatok, amikor gyerekek voltatok, de a szüleitek csinálták?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenre, hogy például a nyáladdal törlöd le a gyereked arcát? :D

Vagy ha kirakod az iskola előtt, adsz neki puszit, pedig ő nem akarja, mert ciki a barátai előtt? Ilyenekre gondolok. :)

Ilyenkor nem jut eszetekbe az, hogy mennyire utáltátok ezt ti is, amikor gyerekek voltatok?


Onnan jött ez a "téma", hogy hallgattam egy beszégetős műsort, ott erről ment a vita.


2016. jan. 20. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hűtőfürdő.
2016. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem csinálnék semmi olyat ami nekem sem jó, vagy a gyerek utálja.
2016. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

A hűtőfürdőnek megvan a szabâlya hogyan kell csinàlni és akkor nem csapodik le negativan a gyerekben..

Kérdésre pedig igen làzkup a fenekébe.viszont èn kisgyereknek aki simsn elfogadja nem nagyobbnak mint anya

2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Persze :) szerintem kamuzik, aki nem, mivel szülői minta után tanulunk, azt azért nem hiszem, hogy minden szülő rögtön tudatosan neveli a gyerekét... olyat is csinálunk amiről halvány fogalmunk sincs...csak évek múlva jövünk rá, hogy jééé olyan vagyok, mint az anyám vagy az apám! Szóval nekem a fiam szólt, hogy Anya holnaptól nincs puszi, ha a suliba viszel, mert nem akarom, hogy a többiek cikizzenek, de attól én még szeretlek!
2016. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!