Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Ha 2 percet is...

Mit tegyek? Ha 2 percet is kések anyám egyből hívogat meg kioktat? Beszélni nem lehet vele már próbáltam

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nehéz lenne időben hazaérni?
2019. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2019. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kathryn_Croft válasza:
70%
A túlféltés sajnos (vagy nem sajnos) nagyon sok szülőnél előfordul, amit én egyrészt becsülök, másrészt (a gyerek szempontjából) tudom hogy mennyire nincs jó hatással. Apukáddal nem tudsz beszélni, hogy váltsanak pár szót erről, mert téged megfojt ez az állapot?
2019. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Telefon kikapcs?
2019. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Apám nem érdekli meg nem is beszelek vele hiába lakunk egy házban
2019. aug. 31. 23:44
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez a dolga, vigyáz rád. Ha látod, hogy nem érsz haza a megbeszélt időben, mért nem telefonálsz?
2019. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne késs! Meg ne is beszélj vele, úgysem lehet.
2019. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

A lányom 16 éves. Ha megbeszéltük, hogy hajnal kettőre hazaér a buliból és késik akkor természetes, hogy telefonálok 02:01-kor. Persze ha értesítene, hogy elment az éjszakai busz késik fél órát más lenne a helyzet.

Én szülőként teljesen megértem anyádat.


Gondolom Te sem lennél felháborodva ha az esküvődről anyád késne 2 percet?

2019. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Az attól is függ,hány éves vagy.Ha már nagykorú akkor,próbáld megértetni vele,hogy neked ez kellemetlen.
2019. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tegyél? Próbálj meg időre hazaérni. Vagy ha nem megy, hívd fel telefonon, hogy "kések két percet, két órát, két napot."


A szülő már csak ilyen idióta, hogy aggódik, ha a gyereke nem ér haza, amikorra megígérte.


Én is aggódtam. Ha azt mondta, éjfélre jön haza, éjfél után öt perccel kezdtem el aggódni. Ha azt mondta, reggelig marad, és reggelire nem volt otthon, akkor kezdtem pánikolni. És akkor még mobil telefon sem volt.

2019. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!