Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja minden áron azt...

Miért akarja minden áron azt hallani anyám, hogy dohányzom? 16l

Figyelt kérdés

Annyi volt, hogy pár éve kipróbáltam, és lebuktam otthon. Egyébként a szüleim mind a ketten dohányoznak. Amióta kolis vagyok meg van győződve arról, hogy én cigizek.


És ugye fél évenként van egy papír az étkezési támogatással kapcsolatban, amin kérdés, hogy a diák dohányzik-e, mert ha igen akkor kevesebb támogatást kap. Na amikor ezt a papírt kitölti, akkor mindig azon problémázik, hogy én tuti cigizek, csak nem mondom meg neki. Pedig amúgy tudja, hogy úgyis felhívnák a koliból, ha azon a papírton az lenne jelölve, hogy nem cigizek, viszont a valóságban pedig de. Konkrétan úgy csinál, mint aki arra vár, hogy azt mondjam neki, hogy igen, rá szoktam gyújtani. Pedig az is csak feltűnt volna neki a nyáron, mivel kb mindig itthon volt és csak észre vette volna...


Szerintetek mi értelme ennek az egésznek, hogy ő hisz valamit, ami nincs úgy, de ő be akarja bizonyítani, hogy igaza van?


2019. szept. 8. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát mivel első alkalommal lebuktál, és nem elmondtad, joggal gondolhatja, hogy legközelebb sem mondanád el.
2019. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
szeretné, hogy dohányoz te is, mert szégyelli, hogy ő szülőként függő, és a gyerekének ettől több esze van.
2019. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Mivel ők mindketten dohányoznak,szeretné hallani,hogy te is.Meg aztán lebuktál,most van amit meglovagoljon.
2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magából indul ki... ő csinálná, ha a helyedben lenne, mert ő ilyen. Nem egy jó szülő, de ha csak ennyi baj van vele, akkor szerintem örülj, hogy ő az anyud a kis hibájával együtt is 😊


(Én nem javaslok semmilyen függőséget. Sem koffein, sem nikotin, sem alkohol, sem semmilyen kábszi. Inkább sport és egészséges étrend! Sokkal jobb és hasznosabb stresszlevezető és pótcselekvésűző minden függőségnél! 🙂 )

2019. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!