Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja dohányzom,19 éves vagyok , anyukám nem dohányzik épp ezért félek neki elmondani. Lehet ciki,meg màr felnőtt vagyok,de azért mégis csak az anyám,félek csalódna bennem,de titkolózni nem szeretnék egész életemben.
2016. márc. 18. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már tudja. Anyák nem hül.yék..tuti érzi a ruhádon, hajadon, szádból. Ha ezért csalódik benned, akkor benne van a hiba.
2016. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Biztos érzi rajtad.


AMúgy drága, egészségtelen, ciki, és semmi értelme.

Még most szokj le, amíg könnyen megy.

2016. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gnoomage ***** válasza:
70%
Ha az 1 hónap alatt minimum 4-5 alkalommal találkoztatok biztos tudja, lehet te nem érzed annyira, de egy olyan ember is érzi rajtad a cigi szagot aki nem is törődik veled...
2016. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
"Szia anya, dohányzom" A dolgok alapja az őszinteség. Ezzel nem lősz mellé.
2016. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj meg, tudja. És tudja mindenki más is, akit 2 méterre megközelítettél.
2016. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne írjatok baromságokat. Én 16 évesen kezdtem és naponta elment fél doboz. Mire hazaértem minden jelét eltüntettem, és Anyám (aki mellesleg nagyon szigorú és kimondottan ellenez minden káros szenvedélyt) soha nem tudta meg, pedig 3 évig toltam. Külön szobám sem volt, szóval nem volt hova elbújni, hogy esetleg ne vegye észre a szagot, így magam trükköztem. Lényeg, egyáltalán nem biztos, hogy tudja...pont.
2016. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Így van, tényleg nem feltétlenül tudja.

Bírom, mikor páran annyira szemfülesnek hiszik magukat, mikor rájönnek, hogy valaki dohányzik, de persze az már nem világos nekik, hogy 1-2 óra után már csak kb. akkor lehet érezni a cigiszagot, ha valaki napi 2 dobozzal elszív és/vagy beltéren is dohányzik.

Én is több éven át titkoltam, amikor anyukám meglátott cigizni, teljesen le volt döbbenve, és nagyon csalódott volt, mert nem gondolta volna. És a családban senki nem cigizik, szóval nem azért nem vette észre, mert hozzá van szokva ehhez a szaghoz. :)


Kérdésre válaszolva:

Csak simán mondd meg, mindenféle bevezető nélkül. Erre nem igazán lehet mit mondani, én nem látok sok lehetőséget.

2016. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább szokj le. Most még könnyebb, mint amikor már 10 vagy 20 éve szívod.
2016. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is 19 évesen kezdtem el dohányozni, most 21 vagyok. Én úgy csináltam, hogy szokásom szerint szartam a világra és nem rejtegettem. Emlékszem egyszer a gatyám zsebében megtalálta és megkérdezte, hogy ez az enyém-e és cigizek-e ... mondtam neki , hogy: eltaláltad. :D Aztán kimentem vacsizni. :D
2016. márc. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha vele laksz még akkor sejti mert bizony érzödik a dohányoson cigi szag ,ha nem vele laksz akkor nem tudja .
2016. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!